Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj?!

Meqe jam une nismetarja e temes, me perket mua te pergjigjem e para:

Valbona Mema

OOOOPA filloj haengu ketu!

Sa teme e çuditeshme,

para se te gjeja nusen do doja te ftoja Jennifer Lopez…

Pergjigja jote nuk quhet… :smiley:
Ketu flitet x qef alla shqiptarshe cuno, prandaj je i obliguar te japesh xseri xgjigjen tate, se nusja jote (kur ta gjesh…) duhet te jet shqiptare apo jo?! :wink:

Teme e cuditshme … do te thote interesante!!!

ne dasmen time do kisha deshire te ftoja ARTJOLA TOSKEN!!!

:slight_smile: doja te shprehesha qe tema ishe e veçant :slight_smile: urime

ok nga shqiptaret ato pak qe njof. Elvana Gjata

dasem te mbare Eri

prit Renix se ska fillu akoma :slight_smile:

ka humb dhendrri :wink:

do doja te ishte dhe Eli Fara :slight_smile: qe te kendonte

une do te ftoja ponin

Urime per temen un do te ftoja Molin
A je mi ne dasem apo jo po qe se Moli do ishte i zon
une do ftoje Nini-n e portokallis i gja konget e dasmave

[b]ahahha.ninin?do kalojme bukur…

kurse une ne dasem do te doja irma libohoven…[/b]

Une ne dasem ftova Vojo Kushin, por meqe ai ishte shume i zenen me dasma te tjera, me dergoi shokun e tij Cerciz Topullin!

:lol: :lol:

po po sikur dhenderi te jete i huaj ku e kercen dot napolonin ai mo ? po nejse do te ftoja PONI

hahahah sa kom qesh o Anna.

pse vetem ne shqiptaret duhet te pershtatemi me zakonet e te huajve edhe ata duhen te prashtaten me tonat ne valle, shijet e kengeve etj.

ana te them une qe e kercen. :stuck_out_tongue: kam eksperience :stuck_out_tongue: une do ftoja nje kengetar korcar nje vlonjat dhe nje nga te shqiperise se mesme per te bere nje mix (edhe se une i bera me cd) :stuck_out_tongue:

EDHE NJE HERE QE NA KERCEU NJE FRANCEZ VALLET SHQIPTARE NA NXORRI GAVILJEN PALE TE NA KERCEJE NAPOLONIN DO TE NA THYEJE QAFEN. :lol: :lol:

un në dasmën time do ftoja afrim mucicin dhe irma libohovën.

FTONI KE TE DONI PERVEC VALBONA MEMES,SE NDRYSHE E QAT DASMEN[/u]

urime per temen
une ne dasmen time do te ftoja artjola tosken … :duartrokas:

Patjeter Meden…

MEDEN GAZIN LINDEN DHE BUQEN
DASEM TE MADHE…

do te besh dasmen si koncert !

kam ndryshuar mendje nuk do te ftoj as ponin as nje kengetar te njohur se njerezit do te vijne pastaj per te pare kengetaren apo kengetarin dhe jo mua :lol: :lol: :lol: