C'mrekulli do te donit te ndodhte tani?...

Mua psh do te me pelqente te ndodhte nje eklips…hahahahaha

tani tani tani ???
hmmm :mendoj:
te me merrnin ne tel nga puna , e te me thoshin neser e ke pushim :jajaja:

paske fillu pune ti ? hajde me krahe te lehta !!

Bravo , urime dhe me t’lehta Labe :wink:
PEr kohen qe te fillosh studimet apo e ke te perhershme ???

tema : Te dali dielli :smiley:

Te me vinte motra me nipin…(oiiii sa me ka marr malli)…:frowning:

flm landi , mima…
e fillova thj si pun te perkoshme gjat veres, po e kam gjet veten sh mir , dhe do e vazhdoj edhe gjat shkolles :slight_smile:

nuk e them dot se e di se kot:(

hahahahaha pse se thua dot moj?..endrra jane bene vaki dhe s’dalin hahahaha :stuck_out_tongue:

aty nalt te “lajmerimet” me dal numri 1 edhe kur ta klikoj, me pa 1 fjal vec pej dikuj… Vallaj pertej mrekullise ish dal!! Po cka me bo… :frowning:

te fillonte nje shi , po ca shiuuu

Te mos me acaronin me nervat njerzit…do doja shume…

Te mblidheshin nje grup pasanikesh te artit,sportit etj nga e gjithe bota, dhe te deklaronin se per nje vit nuk do shpenzojne per budallalleqe ,por do te hapin nje fondacion per femijet e te gjitha kategorive pa perjashtim,do ta konsideroja mrekulli !!!

Megjithse eshte nje teme e hapur nga vete une…s’para besoj ne mrekulli…jo per gje…por ndonjehere ndodhe te lodhesh duke shpresuar,enderruar…edhe keto e kane nje kufij!!!

do te doja te me binte nje llotari milarda dollar ,hahaha ,
AURORA mire ke qene kete kohe te fundit,:slight_smile:

Ne fakt une Anonymus asnjehere nuk e kam kuptuar kete pyetjen tende te vazhdueshme nese jam mire?..jam shume mire…pse te dukem keq gje?..qe me pyet shpesh…

jo moj goce thjesht , te pyes , nuk e kuptoje pse e merr si bezdisje ,
ose me sakte per te shkembyer dy fjale me shume ,

      • Updated - - -

epo zguxon njeri te thote nje fjale

tani te jet ketu vera e te labja e aurora gjith jeten dimer. o sa qef o sa qef

hahahhaa ketu ku jemi ne eshte vere gjithmone :D…je celossse ti prandaj bene keshtu them une!!!..

ajo ishte deshira im nuk lejoj te ma cenosh deshiren e te shprehurit ,jetojm ne demokraci e dashur

hahahahahha enderro e dashur…jane gratis :akullore: