Cristiano Ronaldo apo Lionel Messi

kush mendoni se eshte lojtare me i mire… dhe pse ? ronaldo-vs-messi-2012-top-image.jpg

Te Dy Lojtare Te Mire jane

Per Mua Mesi Eshte me i mire Luan Shume paster dhe shume i shkathet

Kurse Cristiano Ronaldo Me Pelqen me Loja Qe Ben Por nuk e pelqej Se Eshte Shume Mendjemadh

edhe per mua Lionel Messi! Eshte me i shkathet!

edhe per mua Lionel Messi! Arsyet nuk i di :stuck_out_tongue: por me pelqen me shum :smiley:

Pa diskutim qe lojtari me i mire eshte Lionel Messi eshte i shkathet potent dhe nuk ka pordhe si C.Ronaldo apo ca te tjere

WTF! man? C.Ronaldo The best :slight_smile: edhe messi nuk eshte keq jo… hahaha

C.Ronaldo mendoj un, me pelqen me shum, eshte edhe me spektakolar ben gola me te bukur,

un jame edhe tifoz i realit edhe kjo ka te bej tek mendimi im:)

Ronaldo duket si gej … MESI eshte 1she

e mesi?? si tranvestit hahahahaha

:o euu pse moj te duket si gej ai ty? ai i ndrron femrat nje here ne jave

mesi shum i thjesht duket:e ronaldo edhe vetullat i hek si mos ti themi gej pra::

Po nese flasim per lojen cili e luan me mir padyshim se mesi:ka ren dukshem ronaldo

GJithsesi me behet qefi qe ti ndjkeke futboll, por ronaldo nuk ka rene, perkundrazi eshte ne kulmin e karrjeres.

Edhe sa per vetullat sme behet vone i heq apo si heqe, une i shikoj lojen, kurse ju femrat bukurine

Zlatan ibrahimovic:P

sa i perket ketyre mendoj C.ronaldo edhe pse skam kurgju personale me te. hahaha lool

cafr eshte messi potent!!! hahha messi eshte si nje vajze e ndjeshme qe kerkon ta rajotosh me delikatese ne fushen e futbollit… cr7 mund ta mbaj mbi shpine messin dhe te vrapoj pa e kuptuar se ka nje ngarkese mbi vete

i ke parasysh ata femijet qe u bie biberoni nga duart dhe fillojne te qajne :stuck_out_tongue: :P, ashtu eshte dhe C.R qe sapo pengohet fillon qan dhe nuk e ka mendjen te vazhdoj lojen, ndersa mesin po ti vesh veshin kur rrezohet ngrihet dhe luan nuk pret albitrin duke qare qe ti fry birbilit, Cristiano ka klas eshte teknik por per potence e kisha fjalen ne dyluftim nese mesit i duhen 2-3 veta per ti marre topin Cristianos i mjafton vetem 1 :smiley:

Ps; nuk me pelqen barca por messi eshte 1;)

ajo qe thua ti quhet teknike jo potence… potenc eshte te godasish tpin nga 30 metra loar edhe mos arrij ta shohi portieri… por vetem kur ta tanaloj rrjeta// mendimi jotper messin per mua cr7 eshte me i miri ne bote… lojatr punrore teknik potent i ka te gjitha cilsite

e kisha fjalen per potencen ne dyluftim jo se sa forte e gjuan topin :), gjithsesi gusto gusto kjo pune :rene: