Daku323

A ta hap edhe daku nje album per vete?
Po shajti njeri do ju boj me fol me vete!!! :lol:

Ketu jam ne Korce mbas nje pune qe kisha aty! Foto para nja 6 vjetesh! Bo sa i bukur qe kom qene! U plakem tani!


Foto e skanuar!

Kjo eshte po ate dite ne nje lokal aty afer!


Foto e skanuar!

Kete ketu doja mos ta publikoja, por thashe “Pse jo?” Kush e njef veten aty mos te beje ze se e mbyta!


Foto e skanuar!

Ketu jam ne Ulqin! Me vjen keq qe nuk erdhi edhe njoni knej verdalle aty po c’te bejme?


Foto e skanuar!
Do shoh reagimin dhe kismet do fus edhe foto te tanishme!

daku hallall plako tamom cun tirone :ok:

:lol: :lol: qenka dhe Lakja :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ata te tjeret si njoh :o

I papar fare :=) 8)

sa ma boni qefin mor vllezer! Prit se do vej foto te kelyshit tim, flasim prape pastaj! :lol:

Daku ajo foto me grupin sa kohe ka qe eshte bere :wink:

Po nja 3-4 vjet patjeter!

Boooo gjithmon me nerva ti mor djale! Mi ke ngrysur ato vetllat, dukesh sikur po te martojn me zor!!! :lol: :lol:

Shoqe, nuk ka foto me martese aty! Une i martuar jam po duan te me ndajne! :lol:

Po kjo goca ketu nga ka ngjare? Kush e gjen fiton nje komposto kumlle! :lol: :lol:

Ky eshte thesari im! Ta jap shpirtin per kete eshte gjeja me e vogel qe mund te bej!

nga ty ka ngja me vetllat e ngrysme. mendoj se ti mund te kesh qene keshtu i vogel

Hahaha, mua me ka ngja majmunja e vogel! Ja per shembull ketu kam filluar t’i mesoj cigaren dhe alkoolin! :lol: :lol:

O Daku, po pse kaq i ngrysur mor burre, per se mbari je, po qesh icik :smiley: pak si nevrik dukesh :frowning:

Cupen e ke si yll, nga vetullat ty te ka ngjare :roll:

Jo mo njesho! Nuk e di pse dal keshtu ne foto se ne pergjithesi jam tip shume i qeshur!

Daku goca ty te ngjan,sidomos per te ngrene te frruni te dy.

Po mor daj po mos mi qit horrlliqet! :lol: :lol:

Ok se une di shume

:lol: :lol: :lol: :lol:

o daku ku eshte ajo kompostoja ime se me duket e gjeta i pari qe te ngjante ty

du komposton una

Cfar shije e do komposton PoLiGrAfIkSi :smiley: :smiley: