Dashuri ne "chat/msn"??

A egziston dashuria ne cht/msn??

Sa i besoni ksaj “dashurie”

Cfare i shtyn njerzit te bien ne “dashuri” pas nje ekrani qe mund te fshihet cdo lloj njeriu??

Jepni mendimet e juaja :slight_smile:

Pershendetje,

mase shume personave njohja nje boten virtuale i duket shume e çuditeshme, por tashme kjo bote eshte pjese e shoqerise sone,
eshte njesoj sikur njeh dike ne nje bar, ne pishin, ne plazh, keshtu dhe per chatin e msn.
Personalish njoh persona qe jane lidhur, fejuar deri te martesa me njohjen ne chat. Dhe pse jo te gjitha kane shkuar deri te martesa…por… ndodh…
Suskese njerez dhe ne dasmen :smiley:

:lule:

falenderoj alb-angel per kete teme

aktualisht kam vene bast me nje shoke per keto lloj lidhjesh ai me thote qe mund te gjesh vajza shume te mire ne chat ose me sakt ne dating website.
un deri ne nje fare menyre e besoj por kjo qe po me ndodh tani pa ma fumbet edhe ate pak besim.
sic thashe qe kam vene bast me shoke qe lidhem apo jo me ndonje vajze ne chat apo jo, dhe keshtu vendosem te paguanim nje shume prej 24$ per abounim 1 mujor.

po po ndodh me cuditcmja te gjitha vajzat qe na kan pelqyer u kemi folur na jan pergjigjur por duke thene qe per momentin nuk ndodhemi ne qytet ,ndodhemi ne nigeri(shtet afrikan besoj se ska njeri mos e njohi)dhe se do te kthehen shume shpejt prandaj duan te vazhdojne te flasin qe te njihen per te qene gati kur te vijne ketu, mbas nja dy ditesh thone qe u kane dale disa pune dhe se ju duhe pare qe te kthen ne usa dhe na kerkojne neve qe tu dergojme, gje qe vetem po ti kesh paret teper dhe te jesh budalla tja u dergosh.

me e forta eshte te tera jane ne te njejtin shtet dhe qytet biles dy dolen me te njejten adrese.
kurse te tjerat qe kane veshume foto dhe jane te mira vertet ti u shkruan ate kthehen ti ju shkruan prap kur ajo ta kthen he mo pse u terhoqe nuk te pelqeva, kjo tregon qe modatoret e ketyre website-ve duan thjesht sa te te marrin pare per abomin dhe te te mbajne me muhabet po te rrjepen ndonje pare tjeter mire nese ti ja kupton lojen bereqaves me paret e abonimit

kjo eshte pse un nuk i besoj shume. flas nga eksperienca qe po kryej per nje lidhje te tille dhe deri diku po e fitoj bastin por kam edhe nja dy jave kohe deri sa te mbaroje abonimi.

shikoni nga biseda e fundit me nje vajze americane qe gjija eshte ne nigeri

cupi: yeah
cupi: so hyrry up tomorrow bye it
jane baby: ok honnie and where in the world will i get that honnie
jane baby: if i had that i would never border you for 250 honnie
cupi: i’m sorry hinnie you need to use your credit from school
jane baby: i dont have that honnie what credit card baby
cupi: oh baby
jane baby: yeah
cupi:
jane baby: so how is going to be now honnie all i have here for the fligth is 400 never know it would be much like that honnie seens it was a student thing
jane baby: so honnie what are you saying you going to leave me now
cupi: no i dont want to do that
cupi: but i’m talking with myself
jane baby: how?
cupi: why i got that fuckenn arrest and cost me alot of money
jane baby: baby i want to be with you all i have for the fligth is 400 honnie i love you and you know it our time to be together honnie
jane baby: so the remaning will be 1.209
cupi: i know baby
jane baby: so honnie i dont know what to do now honnie
jane baby: i never saw this coming baby
jane baby: baby you are not talking
jane baby:
cupi: so what can i say now baby is really a hard time

ahhahaha kjo ishte e interesante shume.

Ca jane kto … si kerkojne lek si me qene tu u tall.looooool

lol

normale kjo eshte nje rruge tjeter biznesi,

ps: dhe kete doja ta shtoja ne postin siper…

sepse chatet dhe dating website nuk jane me ato te parat qe ishte qef te beje nje muabet apo te kaloje disa minuta.
tani eshte prishur fare ne shume kuptime… reklamimi/perfifimi/egoizmi/etj jane bere pjese e dhomave te ndryshme ne chat.

Ti kerkon leket pa te keq…duhet rujt nga keto se shume veta si kane ren qylit i kane derguar $$$

se harrova te shtoj se disa te tjera te ftojne nje website te tjera si : dating, music e drei tek ate pornigrafike

vazhdimi i bisedave me femrat e chatit

Show Recent Messages (F3)

jane baby appears to be offline and will receive your messages after signing in.

You currently appear offline to jane baby.

BUZZ!!!
jane baby: you there honnie? a je aty zemer
cupi: hey hej
jane baby: honnie you dint come back zemer ti nuk u ktheve
jane baby: where have you been ku ke qene?
cupi: sorry i fall in sleep: me fal me me zurri gjumi
jane baby: i just work up honnie could you be online with me honnie: un po punoj zemer mund te jesh ne linje me mua
cupi: yeah [b]po[/b
jane baby: well it shows you are offline: po shkrimi thot qe ti je jasht linjes
cupi: i do that: une bej ashtu
jane baby: yeah you are offline: po ti je jasht linje
jane baby: any way how are u honnie: gjithsesi si je zemer
cupi: good: mire
jane baby: and baby taday if fanal exam i will be going to take my bath now: dhe sot eshte provimi i fundit, do te shkoj nje dush tani
jane baby: and get my self ready : dhe te behem gati
jane baby: cant wait to be with you honnuie: smund te pres te jem me ty
cupi: ok cool: ok shkelqyshem
jane baby: honnie so what are we going to do about the my fligth now honnie: zemre cfare do te bejme per fluturimin tim zemer
cupi: i dont know baby: nuk i di vogelushe
jane baby: baby you should honnie: baby ti duhet zemer
jane baby: i love you and i want to be with you honnie dont you see: te dua dhe dua te jem me ty zemer nuk e shikon
jane baby: dont you want me with you honnie: nuk me do mua me ty zemer
cupi: i want you but we are in hard time: une te dua por jemi ne nje kohe te veshtire
jane baby: yeah honnii i know dont you have any means baby: e di zemer ti nuk ke ndonje ide baby
jane baby: of we been together honnie: per ne te jemi sebashku
cupi: yeah hinnie: po zemer
jane baby: what?: cfare?
cupi: only if you find out some credit there: vetem nese ti gjen kredit atje
jane baby: honnie i dont even have anyhting like credit card honnie: zemer un nuk kam as edhe nje lloj kredit kart zemer
cupi: mmmm: mmmmmmm
jane baby: yeah honnie: po zemer
jane baby: goit to bel;ive me honnie tommrow i want to go an deposite the 400 that i got now to the airport honnie and i hope we can work it out honnie: duht te me besosh zemer neser une dua te shkoj dhe te depozitoj 400 dollaret qe kam ne aeroport dhe shpresoj te bejme dicka zemer
cupi: ok go and see what they gone say at airport: ne regull shko dhe shiko cfare do te thone ata te aeroportit.
jane baby: ok honnie cool : ok zemer shkelqyshem
jane baby: i will gpo do that today honnie: une do te shkoj ta bej ate sot
cupi: cool: shkelqyshem
jane baby: ok honnie i love you baby: ook zemer te dua baby
cupi: i love you too: te dua gjithashtu
jane baby: and if i loose you i will kill my self honnie: nese te humb ty do te vras veten
cupi: noooooooo: joooooooooo
jane baby: yeah : po
jane baby: if i dont be wiht you soon that can i happen honnie dont you understand me i want you baby: nese nuk jam me ty shpejt kjo mund te ndodhe, zemer ti nuk me kupton mua une tedua ty baby
jane baby: ok honnie: ok zemer
jane baby: what you doing?: cfare po ben?
cupi: thinking on you : mendoj per ty
jane baby: really the more you do baby please just get me home to you ok: vertet bej me shume baby te lutem me mer mua ne shpine tende ok
cupi: i want more then nothing else in this word: une dua me shume se asgje tjeter ne kete bote
jane baby: ok and that the more reason why you have to get me there honnie soon ok: ok dhe kjo nje arsya me shume pse ti duhet te me marresh ate shpejt zemer
cupi: yeah hinnie: po zemer
jane baby: i want you baby: te dua baby
jane baby: and i need you: dhe une kan nevoj per ty
jane baby: ok baby i iwill be here tommrow ok : ok baby un do te jem ketu neser
cupi: ok
jane baby: i love you andi want to get some bath now and ready for my final exam honnie: te dua dhe dua te bej nje dush tani dhe gati per provimin e fundit zemer
jane baby: love you bye: te dua mire u pafshim
cupi: ok talk to you later: ok flasim me vone

Tema eshte interesante.

Por do te ishte mire qe ti shkruanit edhe ne shqip keto, sepse ka te tjere qe nuk dine anglisht.

jam shum dakort Emaus po keto jan copy/paste prandaj jan ne anglisht

paska qene goce e shkathet…

kjo qenka aktore madhe… maje me shpresa se i mori leket…ihihihi

Ne qofte se mundet dikush ti perktheje, do bente nje pune shume te mire dhe me vlere.

Me i shkatheti me i shpejti :smiley: 8O :smiley:

SHIKONI NJE TJETER VAJZE NGA CHATI QE DI MENYRA TE TJRA SE SI TE VJELI PARE :lol:

cupi: hi
cupi: how are you today
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: how are u doing?
cupi: good you?
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: filling cold
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: and u
cupi: filling great
cupi: missing you
cupi: cant wait for you
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: what are ur plan’s for meetingeach other’s
cupi: i dont know where you are comin.(i mean in which aeroport you will drop off
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: honnie soon i will be coming there
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: give me ur address
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: so that i will call u and give it to my agent
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
cupi: you let me know the date and the time and i will be there to take you
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: not yet because i don’t know the amount for the ticket
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: i will find out and tell u
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
cupi: ok
cupi: but hurry i can want baby
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: so how was ur work??
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: i will
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: am waiting for my certificate
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
cupi: ok
cupi: good
cupi: i got some benefits
cupi: from my work
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: but the school Management said we are to pay some money for the certificate
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: and i don’t know how u will fill
cupi: bad
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: why did u said
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: that?/
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: what do u mean bye bad
cupi: because if you will need some money for you certeficat i told you that cant help you
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: why did u talk like this
cupi: i’m sorry
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: there must be some reason’s why u said so???
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: kindly tell me
cupi: never mind sorry what i said
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: why did u said so
cupi: sorry
cupi: never mind olease
cupi: e tell you later when you will come here
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: what
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: i can’t understand u
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: pls
cupi: baby i cant wait without you so take the certificat soon and come in florida
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: i want to know the reason why u said i should not ask for money
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ??
BUZZ!!!
cupi: why you said me that you dont know how much you need to pay for your certificate
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: yes
cupi: why???
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: if i asked for ur help u mean u will not help me out
BUZZ!!!
cupi: thats what i told you that i cant help you before you come and be with me
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: then i needed ur help
cupi: the help for what?
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: that’s mean’s u don’t love me if u do u can be doing this
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: for my coming there
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: i have my passport but i don’t have my ticket
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
cupi: i’m sorry but your not the first girl that ask me for money
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: why are u talking like this
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: in the first place i don’t ask u for money
cupi: because i understood the bullshit game from you
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: i have never asked for money from u and u said u can’t help
BUZZ!!!
cupi: because i knew that you will
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: will what
cupi: will ask me for money
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: asking u for maoney if u have it u give if u don’t have u don’t
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: but i have not asked for it
cupi: Aand left you to know that i cant help you
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: when am chansed i will show u my passport
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
cupi: for what you will show me the passport
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: to see that a notthe type
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok if i now told u to help me for my food stuff will u??
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: to see the trut
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
cupi: what you mean for food to send food there in china !!!
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: yes
cupi: yes i will
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: realy
cupi: but dont thing that you are poor for food there
cupi: i will send you food there
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: u realy which to do that??
cupi: yeah what you are thinking now
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: noting
cupi: oh ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
cupi: so did you finish you exam
cupi: ?
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: it reamain the practical
cupi: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: Thank you very much for your reply i am so greatful that you are so serious and i am here to let you know i am also serious hope you gonna take good proper care of me these is making me really wanna be with you so badly couse life is so unpredictable.
BUZZ!!!
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: Changes always come along, in big or small ways.
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: are u there??/
cupi: YEAH
cupi: BUT I WAS READING YOU
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080 has accepted your invitation to start photo sharing.

cupi: CAN YOU SHARE SOME PIC WITH ME
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: but i have send u someof my pic’s
cupi: I DINT GET THOSE
cupi: SO PLEASE DO IT AGAIN HERE
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ur’s first
cupi: I HAVE SEEN ME AT MY PROFILE AT SINGLESNET
cupi: SO IS YOUR TURN
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: please send it now
cupi: ONE ME AND ONE YOU
cupi: OK
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: can u see the
cupi: WOWW
cupi: YOUR SO BEAUTIFULL
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: thanx
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: to see that am not a begger
cupi: NOW I CANT WAIT FOR YOU TO BE HERE
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: u think am a Nigerian that are after some body’s money
cupi: NO YOU DONT LOOK LIKE NIGERIAN
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: most of them are scamer
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: then why did u said u can’t help me out of this mess
cupi: BECAUSE I WAS TALKING LONG TIME AGO WITH A GIRL AND SHE SAID ALMOS THE SAME THING
cupi: THAT SHE WAS FOR SCHOOL AT NIGERIA
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: but am not from Nigeria
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: am in china
cupi: AND AFTER SOME DAYS SHE REQUEST MONEY FROM ME
cupi: I KNOW
cupi: BUT SHE WAS
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: she was what??
cupi: SHE WAS IN NIGERIA
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: so will u help with it now??
cupi: HELP WITH WHAT ?
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: with the food
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: do u know this bank
cupi: NO
cupi: I DONT KNOW THAT BANK
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: HSBC BEIJING BRANCH
cupi: HEY I GOT TO GO NOW I TALK TO YOU LATER
cupi: AND I WILL ASK ABOUT THIS BANK
195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok

Ej Poligrafiks. A i ha njeri keto muhebete andej? Se i bie qe Amerikanet jane dele fare!!!

PS: Me falni qe po nderhyj kaq vone, por tani i lexova keto postime dhe me duken shume interesante se tregojne “natyren e njeriut”.

vallaj nuk e di se cfare bejen e hane apo jo. por keto vajza e hedhin nje gur ne lume se ku i dihet del ndonje budalla.

Po ore ke te drejte! Ne fund te fundit menyre jetese eshte ajo!
Mendoj se ne darke luten: “Mos na lej pa budallej o Zot”.

:lol: :lol:

personi me te cilen dsapo u mbylla chati

sweet_sandra2g: u did not accept it
sweet_sandra2g: did u get the invite i sent u ?
cupi: di it again plz sorry
sweet_sandra2g: okay u know what i will send u as email okay
sweet_sandra2g: and u also will sednme yours
cupi: you8 can accept mine
sweet_sandra2g: mine email is sweet_sandra2g@yahoo.co.uk
sweet_sandra2g: yes
sweet_sandra2g: whats your email?
cupi: i have your adrres already
sweet_sandra2g: okay what about yours?
cupi: mitsubishialb@yahoo.com
You have invited sweet_sandra2g to start photo sharing.
You can wait for a response or Cancel (Alt+Shift+C) the invitation.

cupi: accept this
sweet_sandra2g: i dont get it
sweet_sandra2g: i just sent u my pic
sweet_sandra2g: by email
sweet_sandra2g: can u start sending yours now?
cupi: yeaj i just got those
sweet_sandra2g: send me yours plz
BUZZ!!!
sweet_sandra2g: have u seen me?
cupi: i’m sending
sweet_sandra2g: okay
sweet_sandra2g: have u finished sending?
cupi: i just sent those
cupi: did you get those
sweet_sandra2g: wait let me see
sweet_sandra2g: i just got them
sweet_sandra2g: have u viewed mine?
cupi: yeas
sweet_sandra2g: how do i look to u ?
cupi: pruty good
sweet_sandra2g: thank u
sweet_sandra2g: im now viewing yours
cupi: what you thing?
sweet_sandra2g: u look good
sweet_sandra2g: so then tell me what kind girl u looking?
cupi: oh realy thank you so much
cupi: a serious one
sweet_sandra2g: u welcome
cupi: good caracter
sweet_sandra2g: im also looking a man who is responsible and also honest and careing
sweet_sandra2g: i dont care wher he is from or how he looks
sweet_sandra2g: i just need true love
cupi: same thing here
sweet_sandra2g: but what about teh distance what do u say about it?
cupi: thats a big problem if you do not have chance to be here
sweet_sandra2g: something that can be solve if u will be very honest and careig
sweet_sandra2g: but what chance do u mean?
cupi: the chance the i mean is if you have visa for comin in america
sweet_sandra2g: okay what is the best to do now is get to know each other then we will talk on how to meet each other
sweet_sandra2g: wich is me getting the us visa
sweet_sandra2g: but tell me more about u
sweet_sandra2g: like do u live alone whats your hobby and what do u hate?
cupi: i pref to talk more when i meet people not everything online
sweet_sandra2g: i cant understand what u just typed
sweet_sandra2g: can u explain plz?
cupi: yeah i like talk about myself to the other when i meet them
sweet_sandra2g: okay then tell me about your self
BUZZ!!!
cupi: i’m prity much a serious guy
sweet_sandra2g: yes thats why i want u to tell me about u
cupi: like to hang out a lot with friends
sweet_sandra2g: and?
cupi: i never been married
cupi: i live in big house like 4 bedrooms
cupi: i own a boat.
cupi: i dont know what to tell about me . you can ask me
sweet_sandra2g: wel i dont care about properties nor fortunes
sweet_sandra2g: i wana know whats deep in u
sweet_sandra2g: what habbits dont u like and what your hobby?
cupi: i hate liers asshole people
sweet_sandra2g: thats my number one thing that i hate too
sweet_sandra2g: okay so then when was the last time have u been witha girl?
cupi: i hate who borrow maney and never turn those back
sweet_sandra2g: okay then can i tell u about my self?
cupi: sure
sweet_sandra2g: im sandra and im a designer
sweet_sandra2g: i live with my mom and younger brother
sweet_sandra2g: i like swiming cooking and dancing as my hobby
sweet_sandra2g: i hate lies hypocracy and back bitting
sweet_sandra2g: and also i like beign with my family and enjoying cool romantic songs
sweet_sandra2g: the last tiem i have been witha man was about a year ago
sweet_sandra2g: and my reason for broke up is that my ex boy freind
sweet_sandra2g: was dealing with drugs cheating on me and also likes womanizing
sweet_sandra2g: im looking a man who is going love me for real
sweet_sandra2g: who will care for me and always be my heart lord
sweet_sandra2g: and thats why im online
cupi: i’m not drug dealer and i never used drugs
sweet_sandra2g: thats good
sweet_sandra2g: so whats your full name?
cupi: alban poligrafiksi baldushk
sweet_sandra2g: your name does nots ound american
cupi: yeah i’m not ameican
sweet_sandra2g: then wher u from?
cupi: europe
sweet_sandra2g: okay
sweet_sandra2g: my name is shery lary amergboh
sweet_sandra2g: but i like to becalled sandra due one of my fvaoury artist downhere that i liek soo much
sweet_sandra2g: so how ever can i ask u something?
cupi: anytime
sweet_sandra2g: okay do u like a woman like my kind?
cupi: i dont care for racei care for what kind of people are yoou.
sweet_sandra2g: okay if that how will u feel if i am to e yours?
cupi: i will fill great wonderfull and a lucky man
sweet_sandra2g: realy?
sweet_sandra2g: then i will like to be if u can promise me just 2 things
cupi: may i know those “2” things
sweet_sandra2g: yes first is that
sweet_sandra2g: can u promise to be very honest and careing?
sweet_sandra2g: and also i will be the only girl in your heart
sweet_sandra2g: online and at home
cupi: ok the first one i promise that will be very honest and careing
cupi: what is the second
sweet_sandra2g: the seocn is that u wil collaborate with me on how to get to america
sweet_sandra2g: cos i never been ther before
cupi: one way howw to get in america is to get a visa buy a ticket and here you are in united state of america
sweet_sandra2g: okay i promis eto be the same
sandra lary larry: so alban can u tell me how u understand love?
cupi: the love need to be on both side the same no cheating no lyeing
sandra lary larry: thats good
sandra lary larry: and can u show me what i can do to make u love me easily?
cupi: love me like i will love you and your family.
sandra lary larry: okay thats lovely
cupi: only thing what i want from you to do everything by yourself to come in america i want to see that how much you love me
cupi: and i will give more love here then you never have seen before
sandra lary larry: thats gong be hard cos im not that rich it will take me lots of time to save for that
cupi: i have friend desinger and they’r making good money
sandra lary larry: not here in ghana it takes time
sandra lary larry: how ever iwill try my best to do that
sandra lary larry: but jus wantu to know that is not going be easy
cupi: if you do that will be really hard but after you comin here everything will be easy for rest of your life
sandra lary larry: okay my darling
sandra lary larry: but why will u want me to do that all by my self?
cupi: cos you gone feel better after you done that by yourself
sandra lary larry: okay
sandra lary larry: so then iw ill see what i can do
cupi: is like when you work hard for a month and after you hard work get e good pay and you feel real great
sandra lary larry: but what says the time now ther?
cupi: its 730 pm
sandra lary larry: here says 11;30pm
sandra lary larry: is time for bed
sandra lary larry: will u be online by tomorow 7pm 6;30pm your time?
cupi: ok so let me know if fix something soon
cupi: ok cool
sandra lary larry: okay iwill let u know
sandra lary larry: plz dont fail to be on tomoow okay
sandra lary larry: bye bye for now
sandra lary larry has signed out. (10/9/2007 8:28 PM)

lol pse si ke thene qe je shqiptar :smiley:

cfare durimi qe paske :smiley:

kjo qenka te ikesh me vrap :lol: