Dashuria dhe sexi

peshendetje te gjithve mendoj se dashurija dhe seksi shkojn bashk dhe pa njera tjetren sbajn keshtu qe dadhuri pa sex ska dhe sex pa dashuri ska

hahahha qfare thua kend ta mirepresim Dashurin apo Sex-in… :ciao:

mirmenxhesi siq ju thash te dyja shkojn bashk dhe jan te pa ndara

po ato bashke shkojne se pastaj ska lezet :smiley:

heheheh nuk me kuptove qellimin, ke hapur temen “Dashuria dhe sex-i” ne forumin " Prezantohuni ne Forum " ku mirepriten anetaret e ri, OK mos me keqkupto Respekt Zhuri :slight_smile:

Hahahahah

Ndodh qe te te kemi sex pa patur dashuri.
Ralle ndodh qe te kemi dashuri pa seks
Mire eshte te shkojne te dyja paralel.

Pershendetje

Vetura pa karburant nuk shkon :smiley:

As Dashuria Pas Sex sbon - jooo

dashuria pa seksin vdes

ashtu eshte dashuria dhe seksi jan te lidhura ngusht me njera tjetren,smund te ndahen dot

nje mendim me kete siper jam

edhe pse ndodh tbehet vetem 1 un mendoj qe sbon pa kon 2 :d

nuk i ndajme,se u humbet kuptimi