Dashuria e pare

MENDONI SE DASHURIA E PARE MUND TE HARROHET :ciao:

Dashuria e pare eshte ndjenja me e bukur, me e paster
dhe me e sinqerte qe mund te ekzistoje. Megjithese koha
kalon, ajo do mbetet si kujtimi me i bukur dhe pavaresisht
se mund te mos kesh me te njejtat ndjenja, ajo do
vazhdoje te jetoje………

Per mendimin tim dashurua e pare eshte shume veshtire te harrohet per mos te thene qe eshte e pa mundur qe te harrohet.I bashkangjitem Girl08 me mendimin saj/tij.

:zemer:

dashuria e pare nuk harrohet kurre !

çdo dashuri qe perjeton eshte e pare per ty, pasi nuk e ke jetuar ne fillim.

dashuria e pare eshte zor te harrohet! por dhe mund te ndolle nqs dashuria qe vjen me pas te ben me te lumtur, e harron te paren.

Kur eshte e vertete, nuk ka sesi te harrohet.

sigurisht qe esht shum veshtir qe t harrohet sepse esht e para dhe e vetmja dashuri e vertet edhe pse mundohemi prap se prap nuk ka efekt asgjee:(:frowning:

po ca thoni qe nuke harrohet dashuria epare une kame harruar 4>5 dashuri :slight_smile:

o bledi 5 her mu dashuruu smund ta besoj une njeher jam dashuruar dhe mundohem ta harroj por kot;) sa do te doja ta harroja se ke iden

motiiiiiiiii kohe kam harruar fare tanim

dashuria e par eshte e pamundur te harrohet pasi eshte perjetimi i par i asaj ndjenjes se paster dhe te bukur