Dashuria

pershendetje,
do doja ndihmen tuaj un jam me nje djal qe nje vit, por tani jemi te hidheruar ai ka ndryshuar shumë me hidherohet pa arsye
qfar te bej me ndihmoni dua ta rikthej ate???

Po blej nje pako çokollata moj goce dhe te embelsoheni paska!
(shaka)

:slight_smile:

Po ik o ik se na paskeni mërzitur cucën. Vetëm një pyetje ka bërë dhe nuk është dukur më.

tashme besoj se jane pajtuar :stuck_out_tongue: