Dennis Abner - Njeriu mace

Dennis Abner - Njeriu mace

Emri: Catman (njeriu mace)
Emri i vjeter: Dennis Abner
Ne moshen 23 vjecare Dennis Abner pa nje enderr ne te cilen nje indian i tregonte se duhet te ndiqte “rrugen e tigrit”. Qe prej asaj dite mori ate rruge derisa arriti te behej ky qe eshte sot: “njeriu mace”.
Tatuazh pas tatuazhi, operacion pas operacioni, Dennis ne 25 vjet ka shpenzuar rreth 150.000 dollare per t’u shnderruar ne nje “njeri mace” te vertete.
Dennis Abner
Pervec kesaj, ai ka harxhuar me shume se 2000 ore per te mbuluar gati te gjithe trupin me tatuazhe, per te mbjelle mustaqet dhe per te ribere dhembet. Gjithashtu ai perdor lente per syte qe e bejne t’i ngjaje edhe me shume nje maceje te vertete.

Ca qeka ai kshu mor burr,po ai seshte njeri ai eshte moster,gjithsesi ja paska arritur disi.

Te jesh njeri dhe te duash te shnderrohesh ne kafshe, vetem nje njeri qe nuk arsyeton drejt, mund ta deshiroje.

Kirurgji plastike. Çmenduria e njeriut nuk ka të sosur.

Epo mire e ka girl08 te jesh njeri dhe te deshirosh te behesh kafsh kete sdi si ta quaj me te verte qe cmenduria e njerit nuk ka te sosur Peniel.

PO KY ESHTE TIA FUTESH VRAPIT :o

kujton se duket bukur :)))))))