Deshirat per vitin 2016

Ja tek po e mbyllim avash avash dhe 2015-en .
I jam shum mirnjohese zotit per shendetin e plote timin dhe te familjarve te mi…sa her qe me merzit dicka kte mendoj …flm o zot qe shtrihem e qet ne dark dhe cohem poashtu shum e qet . Kshu qofshin dhe vitet ne vazhdim .
Edhe gjat ktij viti , ashtu sikurse dhe vjet , ne nje kuti kam shkruajtur dit pas dite e muaj pas muaji castet e mia me te lumtura ,e qe me zi po pres ta hap ne 31 dhjetor , per te ber nje udhetim te shkurter pergjat ktij viti .

Si ishte ky vit per ju dhe Cfar deshirash , synimesh , qellimesh keni per 2016-en ?
:qeshi:

interesant ideja jote!

Edhe une jam i lumtur qe arrita ta pres edhe kete vit te ri shendosh e mire me familjen! Me merzit fakti qe jo te gjithe te afermit paten “mundesine” ta bejne kete gje :frowning: po… Per 2016-en i uroj veti fat! :smiley:

me vjen keq per kte humbje ice,fat dhe shendet paci ti dhe te afermit e tu