Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen

Kuklla te uroj gjithe te mirat e kesaj bote shoqe . :puthje:
Kalofsh nje datelindje sa me te bukur , me shume surpriza dhe dashuri.
U befsh 100 vjeçe dhe me shendet te plote :rose:

Te puth fort MiMa :puthje:

te uroj nga zemra Gezuar ditelindjen ! edhe 100 vjet te tjera !

Che sia il più bello di quelli finora trascorsi… E il primo di tanti, tantissimi altri sempre più fantastici… Pieni di felicità e desideri esauditi…!

Te uroj sinqerisht nje jete te lumtur!

Auguri di Buon Compleannnnoooo!

U befsh dhe 100 Vjeçe perhere e lumtur!

Te uroj te behesh dhe 1000 vjet te tjera. Te uroj te arrish gjithcka qe i ke vene qellim vetes. Gjithashtu, te uroj nje vit te mbushur plot dashuri!

GEZUAR!

Te uroj fat mbaresi ne cdo aspekt te jetes tende dhe 100 vjet te tjera,me gezim dhe lumturi.

Xρονια σου πολλα και καλα…
με υγεια…αγαπη…ευτυχια…
να ειναι η ζωη σου ολη ενα χαμογελο…
να σε χαιρονται οσοι σε αγαπουν…

Faleminderit nga zemra, me emocionuat…

tani po bej kekun, hajdeni sa me shpejt se perndryshe mbarohet.

Une skam kohe por ma ruj copen time se do vij ma von.:):):):slight_smile:

Na bej nje foto te kekut moj, se te pakten ne qe nuk vime dot mund te hapim syte duke lepire buzet :lol:

Urime Kuklla! U befsh 100 vjeçe dhe me urimin qe ky vit te te sjelle nje bebush!

Urime kuklla! Te uroj e 100 pranvera sa me te bukura!!!

urime dhe 100 pranvera ti jetosh vetem me gezime.

Shumë urime për ty. Të uroj çdo të mirë dhe gëzim në këtë jetë për ty dhe për familjen tënde.

Kalofsh bukur.

ns

u befsh 100 vjeçe Kuklla dhe tu realizofshin te gjitha deshirat qe ke ne jete…

shum urime per ty
shum urime per ty
shum urime per kukllen
shum urime per ty.

tu plotesofshin te gjitha deshirat qe ke.

e mendova dhe vete mima, por sa tja mar rradhen postimeve te fotografive

Faleminderit dhe njehere te gjitheve per urimet.

Gezuar ditelindjen Kuklla dhe te uroj mbaresi kudo!