Dhe 100 vjeç Kliton !

Edhe 100 !! Vjec ja kalofsh sa me bukur sot

//youtu.be/uP5C-O2FQgk

Urime ditlindja kliton u befsh 99 vjet:D

Happy birthday kiton. :d

Urime Kliton edhe 100 Vjec, pac fat & Lumturi gjithmone :slight_smile:

Gezuar Ditelindjen Kliton !!! :slight_smile: :slight_smile: Kalofsh sa me bukur sot !!! Tu realizofshin te gjitha deshirat !

edhe 100 te tjera kliton. suksese dhe shum fat te kesh ne jete. klafsh bukur

Majdo faleminderit shume per Urimin,faleminderit te gjithve ,[b]Erinaa[/b],[b]alfa1993[/b],[b]iceman,[/b] [b]ulkina[/b],[b]paolo maldini[/b], faleminderit dhe nje here per urimet,po ju qeras te gjithve me nga nje birr (virtuale) [u]

[/u], dhe kush nuk pin alkol …:akullore:

Ooo Urime te perzemerta Klinton…!!
Edhe 100 vite te tjera plot harmoni e lumturi !
//youtu.be/wFh-rX_Sfhs

Urime Kliton. Edhe 100 te tjera.

Urime urime o Kliton, i gezofsh edhe 101 tjera suksese dhe te gjitha te mirat ne jete:)

Urime Kliton! Uroj te kalosh edhe 100 vite te tjera te lumtura! Te uroj gjith te mirat. :slight_smile:

O klitono po me akullore do na genjesh ti ne . :stuck_out_tongue:

[b]labja[/b],[b]3r1k0,[/b][b]smocking2[/b] faleminderit shume shume per urimet!

O klitono po me akullore do na genjesh ti ne .:stuck_out_tongue:

O Majdo po ke dhe birra o burr,se skom shume leke :P:akullore:

Mbase erdha von per ndonje cop tort :stuck_out_tongue: por jo per nje Urim!

Edhe 100 vjeç Kliton, uroj te kesh kaluar sa me mir festen dje dhe sa me shume fat ne jet!

[b]Pak me vonese …me falet se nuk isha verdalle :smiley:

Gjithe te mirat Kliton , shpresoj qe kalove bukur dhe me plot surpriza te bukura :)[/b]

[b]ReniX[/b],[b]Mima[/b], Faleminderit shume per urimet,Faleminderit,Birrat dhe akulloret i keni lart :akullore:

Mbase erdha von per ndonje cop tort :stuck_out_tongue: por jo per nje Urim!

Reno e di une e di,por ta kam ruajtur nje cop torte,biles me te miren me qershin siper, :slight_smile:

besoj se edhe urimet me vones i pranon ti :stuck_out_tongue:

//youtu.be/rEc8rGonrQw

te uroj me gjith zemer u befshe 100 vjec edhe te kesh gjithmon shendet dhe lumturi :slight_smile: