dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: po skini turp qe merini me llafe dhe me keto anonimet ju, une cupe per tu martuar te me dalin llafe nga forumi,dhe nga ty mo daku nuk e prisja.

Prisni letren nga avokati im :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Daku :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

tek tema romatike Kuklla hedh denoncimin.

:cekan: :cekan:

vetem :dashuruar: djema e vajza

Kakllaqafsha per zotin Altini e ka fajin! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Daku clidhje kam un :tvhorror:

:evil: daku po nuk i thashe asaj gruas tende po ta dish, se kam 2 gjera per ty. si vani do te te bej me anonime :evil:

Po Altinit, do i besh gje? (si eshte puna e Shqiptarit, ku e ku t’ja fusi njoni-tjetrit!)

altinit car ti bej qe ka vetem mamane, ska as parukjeren e gruas :stuck_out_tongue:

I paske lexuar te gjitha mesazhet? Dorezohem! E meritoj denimin!

dorzohesh nuk dorzohesh, ska ketu :evil:

Ej, ti, une u dorezova me te mira po ti nese do lufte…! ehe Jam trim une! E coj taven ne furre dhe shkoj e marr prap ehe! :lol:

Plasi sherri!
Po tani kush doli fajtor?!
Me duket kuklla se ajo po meret me thashatheme… :smiley:

(mos ma merr per te keq) se po me denuncon dhe mua ti pastaj!

Sa te kesh lalin tat ti te vjen onash kuklla!

Kuklla ka te drejte ty Vana pse te djek kur flet ajo per Dakun

O shef lakja! Po me mbro pak pra he!

Daku une te mbroje sic te kam mbrojtur dhe do te mbroje por aty ku kam mundesi

Per te njejten arsye qe ty te djeg per kukullen, (Dmth pa arsyje) pse e mbron ti he pa ditur mir muhabetet? :smiley:

Shef lakja me dash ti te pamunduren e bo te mundur!
Mban mend kur me 200 lek fitove 112.000 lek? Dole edhe ne gazete se ishte e pamundur!

Ke do me denuncu Kuklla??

Behem une avukatja jote rrush edhe i bejme kto qe murren me thushetheme me ful me vute??? :lol:

O yll bote! Mu ma futi shoku im i ngushte lakja e me del ne krah ti! Je flori fare! (A epo e ve re qe tani qe tani qe me dole ne krah jam duke trashur zonin, po boj si trim) :lol: