dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

Hahaha O Daku po Lakja ju mban krah vajzave prandaj!!

Edhe zerin e vura re si ndryshoi ne cast :lol:

Pastaj une te mbaj krah pasi e di qe smerresh me thashetheme!!
Po ama grupin e ke c’orientuar fare!! :lol:

O lali une dua qe te bejme pak gallate dhe t’ja kalojme mire! Asgje me teper!

E kuptoj Daku se ndryshe nuk shtyhet!!

Dhe mendohet se cdonjeri i kupton shakate!!

I kuptojne mi lal shakate po sot u egzagjerua pak fare!

Mua do me :puthje: Kukulla Daku :ko: :lol: :lol:

[quote=vana";p="9605]Plasi sherri!
Po tani kush doli fajtor?!
Me duket kuklla se ajo po meret me thashatheme… :smiley:

(mos ma merr per te keq) se po me denuncon dhe mua ti pastaj![/quote]

Fajtor Daku doli :lol: :lol:

tani po flas seriozisht

  1. kini kujdes ne shakate qe perdorni dhe ne fjalet, se ndonjehere dhe me shaka ofendojne psh: daku thote i duhet mbushur mendja kuklles qe eshte “xhade”, me thua njecik o daku ku eshte shakaja ?
  2. vana ku e shikon ti qe une jam llafazane? ke kam mare neper goje une se car ben? per vec ne rastin qe po bejne shaka per ciftet.
  3. une nuk mar per ters gje po ndonjehere nxehem kur shakaja kalon kufirin e shakase.

Mua do me :puthje: Kukulla Daku :ko: :lol: :lol:[/quote:1yeevpv0]

E di mor lal po thash t’ju ngacmoj pak!

[quote=kuklla";p="9690]tani po flas seriozisht

  1. kini kujdes ne shakate qe perdorni dhe ne fjalet, se ndonjehere dhe me shaka ofendojne psh: daku thote i duhet mbushur mendja kuklles qe eshte “xhade”, me thua njecik o daku ku eshte shakaja ?
  2. vana ku e shikon ti qe une jam llafazane? ke kam mare neper goje une se car ben? per vec ne rastin qe po bejne shaka per ciftet.
  3. une nuk mar per ters gje po ndonjehere nxehem kur shakaja kalon kufirin e shakase.[/quote]

Sa per fjale nqe kam shkruar une, e mendova 100 here para se ta shkruaja, Dhe vendosa t’a shkruaja vetem per faktin se e dija qe nuk do m’a merrje per ters! Meqe po e permend te detyrohem nje sqarim. Ajo fjale eshte ne kuptimin “e shkathet” sepse me te vertete je e tille! Je me e shkathta e forumit per mendimin tim.

Keto dy dite kane qene pak te levizshme ne forum, dhe e kuptoj qe eshte bere nje rremuje e madhe! Kjo per shkakun tim!
Kerkoj falje jo vetem ty, por te gjithe forumistave!
Sinqerisht i juaji Daku!

Te flas dhe un si me i vogel se ju 8)

Mos i merrni gjerat seriozisht ketu ne forum :roll:

:perqafim: Kukulla & Daku :perqafim:

Altini :topi:

Te flas dhe un si me i vogel se ju 8)

Mos i merrni gjerat seriozisht ketu ne forum :roll:

:perqafim: Kukulla & Daku :perqafim:

Altini ka ardhur per te :topi:

daku :puthje:

Ciao kuklla! Tani u ktheve? Une sa hengra dreke!

ne 3 jam ketu une, ne pune. ne shtepi ne 8 :cry:

U merzite qepare me ate mesazhin tim? E kisha pa te keq ate fjale! Me fal!

o daku po ti je burre i forte mo e shpie dhe e mer taven nga furra. :stuck_out_tongue:

Sot e kam nderru! E coj taven ne furr e se marr kurr! :lol:

dhe ti nga fryn era vajte :stuck_out_tongue:

Njeriu duhet te pershtatet me ambjentin si uji ne kane! Mendoj une! :smiley:

mendimi i tjetrit gjithmone respektohet, them une. :stuck_out_tongue: