Dhome/shpi me qera ne Paris

Ndonjeri prej jush studion/punon ne Paris? Une do vi per 5muaj per te shkruar temen e diplomes! Dikush mund te me ndihmoj ne nje fare menyre per te gjetur nje dhome me qera? Faleminderit
Roalba:)

pershendetje…do doja te ndihmoja…por…snuk…
jetojm ne shqiperi
kemi mimen qe jeton ne france…mbase te ndihmon ajo kur te vij…
klb : )

per Wien do benim dicka, ndersa per Paris jemi pak larg :stuck_out_tongue:

Me sa duket, Mima, nuk e ka pare kete teme! Mund te keshilloje dhe ndonje zone me te qete! :slight_smile:

Suksese!