Dhurohet nje Antivirus Falas per fansat ne Facebook dhe Twitter!

Antivirus Falas per Fansat!

Nje license antivirusi do te dhurohet per te gjithe Fansate faqes dhe ata qe na ndjekin ne Twitter.

Rregjullat jane te thjeshta:

1- Bejeni LIKE ose Tweet kete teme.
2- Behu Fan ose na ndiqni ne Twitter.
3- Shkruaj emrin tek kjo teme qe te merrni pjese ne shorte.

Ne facebook do te na gjeni tek: facebook.com/portalishqiptar
Ne Twitter na gjeni tek: twitter.com/lirenti

info:
BitDefender Internet Security 2012 - 1 Vjeçare plus vendi i dyte 1 BitDefender Internet Security 2011 - 1 vjeçare

Shorteu do te hidhet ne diten e veres!

Faleminderit!

Po autonominohem per shorteun! :slight_smile:

Une nuk bej like se e reuaj privatesin :stuck_out_tongue: :P, hapeni dhe 1 account ne google+

per cilin antivirus behet llafi ???
dhe per sa kohe lic ?

BitDefender Internet Security 2012 - 1 Vjeçare plus vendi i dyte 1 BitDefender Internet Security 2011 - 1 vjeçare

Faleminderit Ice Renix per keto Konkurse (y)

Data e shorteut do te jete do te jete 14 marsi!

Faleminderit per konkurs !

Faleminderit! BitDefender Internet Security eshte cilesuar Anti-Virusi me i mire i 2012

Mezi po e pres Shorteun

kush e fitoi???

Jam duke ngarkuar videon, me falni per vonesen!

Presim presim videon !

e ka perfunduar ReniX videon, shikoje ne kete pjese te forumit eshte :slight_smile:

Flm Ice man se kam vrejtur -4-