Diçka qe nuk e keni kuptuar, ose te pakten deri me sot

Cila eshte ajo gje, send, person, motiv, shkak qe akoma nuk e keni kuptuar.

Per tu ndihmuar, ja disa shembuj: Dikush mund te thoj qe nuk ka kuptuar femrat per x veprim.
Nje pyetje tjeter mund te jete, pse naten eshte erresire? etj etj…

hahahaha pse ke marr shembull femrat?..kur ne fakt ne 100% te rasteve…nuk arrijme te kuptojme sjelljen e meshkujve?..:P…shaka…

Personalisht nuk kam arritur te kuptoj…perse gjerat qe presim me shume pa durim…vijne gjithmone kur e humbasim interesimin per to?..

po citoj nje koment qe kam bere te kjo tema

edhe une qito se kom kuptu hala pse ?

Personalisht nuk kam arritur te kuptoj…perse gjerat qe presim me shume pa durim…vijne gjithmone kur e humbasim interesimin per to?..

nuk arri ta kuptoj kush esht ky merimanga :stuck_out_tongue:
???

haha qenka nje merimange aty qe paska hyre ne temen time…ishalla seshte e zeza:p

hahahaha…kaq sh koh ka pa vajt njeri ajo tema jote…sa paska zen merimanga :stuck_out_tongue:

hahaha…mos e thuaj ate … se nqs temat e forumit merimanga… u ngelet faji gocave te forumit qe nuk pastrojn :stuck_out_tongue:
nuk e kuptoji ne femrat kemi gjithmon veshtirsi per te gjetur nje parner te pershtatshem …ku struken keta meshkuj. :P…

Disa situata…se di…asnjehere nuk kam per ti kuptuar!..

hidhi nje sy ksaj barcaletes …dhe do e kuptosh pergjigjen e pyetjes tende :tongue:

Hapet nje dyqan ne New York ku shiten burra.
Ne hyrje te dyqanit eshte nje tabele ku shpjegohen rregullat qe duhet te ndjekin klientet, ku shkruhet:Ne dyqan hyhet vetem nje here, jane 6 kate ku ne cdo kat femrat mund te zgjedhin nje burre, nuk lejohet kthimi nje kat me poshte.Dalja eshte ne katin e gjashte.
Hun nje grua ndyqan dhe shkon ne katin e pare ku shkruhet
Kati I - Burra ne mardhenie pune …te provoj te dytin thote gruaja
Kati II-Burra ne mardhenie pune qe i duan femijet…po shkoj tek tjetri thote gruaja
Kati III-Burra te pasur qe duan femijet dhe jane te pashem…mire ketu thote gruaja por te shoh njehere me lart.
Kati IV-Burra te pasur qe i duan femijet,jane te pashem dhe ndihmojne ne punet e shtepise…mendohet gruaja dhe shkon nje kat me lart.
Kati V-Burra te pasur, i duan femijet, te pashem,ndihmojne ne punet e shtepise dhe jane romantik…ketu zonja mer vendimin qe te mare burrin pra ne katin e peste…por nuk mund ti qendroj dot tundimit dhe thote nuk shkoj te shoh edhe te gjashtin!!!
Kati VI- Ketu shkruhet: Jeni klientja e 31.512.746 e ketij kati . Ky kat eshte bere per tju treguar grave se nuk jane te kenaqura me asgje :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:


Shum flasin librin Guiness…dhe rekordet ne te…po asnjeher se kam kuptuar…ku dreqin esht ??
:ehi:

hahahahahahahahahahahahahhahahhahaha sa kam qeshur me barcoleten tende…zoti te dhente jete moj vajze qe na shtove jeten :D…hahahahhahahaha ahhhh femrat femrat!..

hehhhhhh duam sduam…ky esht realiteti… :roll: … :confused:

Jo motra jo te gjitha…ka femra qe kenaqen vetem me faktin qe kane nje mashkull zemer mire,nje njeri qe i do,qe i kupton…dhe mbi te gjitha te behet shok,mik por edhe vella…eshte pasuri e madhe te kesh nje person te till…
pastaj edhe poshte ures jeton me ate…vetem te kete keto cilesi…

njerzit ka1her si kuptoj

ne fakt…esht natyra e femres …qe nuk kenaqet asnjeher…dhe i duket sikur asnje nuk esht ai ‘i duhuri’…PERVEC ather kur bie ne dashuri…!!.. ( dhe kjo e fundit i permbledh komplet fjalet e tua…)

ahhahaha ndoshta nga kjo me jane veshur syte :P…se jam e dashuruar me njeriun e zemres…mire qe e pranoj te pakten :D…

Nuk kuptoj, pse na vjen gjume dhe nuk na flihet pastaj!

njerzit nuk i kuptoj, qysh munesh me thon per dikon fjel jo t’mira e per tjetren onë bon kishe pe du e pe lo shpirtin mas tina/saj ? Sinqerisht qita njerz me dy ftyra A 3 A 4 A pale sa… S’i kuptoj!

Ne radhe te pare duhet te kuptosh vetveten pastaj te tjeret :stuck_out_tongue:

ore…ka njeri te ma shpjegoj ate punen e merimanges…mos te ngelem injorante perjet :stuck_out_tongue: