Disa arsye pse femrat pelqejne meshkujt

[b]* Menyra se si ai perdor kolonjen tende te preferuar ( e cila eshte ajo qe ti ja ke ble per ditelindje).

 • Menyra se si ai te sheh ne sy dhe ti do qe te vdesesh ne ate moment ne ate vend aty.

 • Menyra se si rastesisht i ven duart e tij perreth teje

 • Menyra se si te puth lotet…

 • Menyra se si ai nevrikoset se s’mund te zgjidh problemin tend

 • Menyra se si ai zhduket para shokeve per ty edhe pse te dy e dini qe ti do t’a duash edhe po te mos kishte ikur.

 • Menyra se si syte e tij shkelqejne nga rezultati i pritjes 3 oreshe qe te duhej ty per te pregaditur per takimin.

 • Menyra se si ai cdo here di cfare te thote qe te te bej te skuqesh.

 • Menyra se si disa here mendon qe e din t’a thote gjene me te mire per te te be ty te ndjehesh me mire, edhe pse t’i ne fakt mendon qe ishte gjeja me e keqe qe mund t’a thonte.

 • Menyra se si te mban afer kur ti ndjen te ftohte.

 • Menyra se si te shikon kur ti je e merzitur me te, dhe e ben merzitine tende te shkrihet komplet.

 • Menyra se si cdo here qeshin kur jeni sebashku.

 • Menyra se si te lejon t’a fitosh cdo loje qe luani bashke.
  … dhe kur jua beni me dije, bejne sikur s’te degjojne.

 • Menyra se si qeshin me ty,

 • Menyra se si ndjehesh kur te telefonon dhe te kerkon falje per kacafytjen qe kishit.

 • Menyra se si te thote “ Te Dua”.

 • Menyra se si te thote “ Te Dua” para shokeve te tij.

 • Menyra se si te preken dhe mban, sikur ka frike se mos te thyej.

 • Menyra se si te puthen.

 • Menyra se si i hapen krahet per ty kur je duke qarre.

 • Menyra se si asnjehere se pranon qe ti e ke lenduar.

 • Menyra se si mundohet te mos qaje kur eshte frikesuar se most e humbe.

 • Menyra se si te thote “Po me mungon”, edhe pse e urren shume qe ta pranoje.

 • Menyra se si te mungon cdo gje ne lidhje me te, kur ai eshte larg.

 • Menyra se si ai i mban ment castet tuaja speciale, kur mendon qe ai dueht t’i kete harruar.

 • Menyra se si ju kerkon falje kur vertet i ka harruar.

 • Menyra se si komfortojne kur ti ke pasur nje dite te keqe.

 • Menyra se si ti s’te pritet te shkosh ne shtepi e t’i tregosh per diten qe ke kaluar.

 • Menyra se si te shkruan letra dashurie, edhe pse mendon qe jane palidhje.

 • Menyra se si disa here me mire ri me ty se sa me shoqerine.

 • Menyra se si ti deshiron t’a perqfosh, edhe pse jo cdo here jane te embel.[/b]

Thjesht i pelqen sepse keshtu u krijua natyra…mashkulli femren…dhe anasjelltas…

por dihet se nje mashkull i qete…i mire…eshte endrra e c’do femre…

motra fol per vete se mua sme pelqejn te urtet :smiley:

jo moj jo…cfare do ndonje llapaqen qe nuk i mbyllet goja?..qe flet tere diten e ste le radhe fare te maresh frym…

une te urte e kam dhe uroj te mos ndryshoj ndonjehere…megjithse te urtet jane me shume se kaq…se i studjojne gjerat me imtesi…jane vezhgues te pa gabueshem…te lene hapsire…pastaj te marrin frymen :stuck_out_tongue:

hahhahaha pse moj , dy infinite ka ? ose te urt ose llapaqen hahaha…ka dhe rrug te mesme moj
Pastaj , ti thua sdua te ndryshoj…nuk ka njeri qe nuk ndryshon :roll:…
Ce do te urtin…apo ta zer gjumi duke…kercyer :stuck_out_tongue:

hahahahahaha jo ta zeri gjumi moj…por te mos me merzis mua me llafe…se per shkak te profesionit…jam shume llapaqene motra…dhe dua vetem te me degjoj…te mos flas fare…se me nderpret fillin e mendimeve :stuck_out_tongue:

nuk eshte aq i urte…i beje qejfin une…por eshte mos o zoot…:stuck_out_tongue:

Gruaja dhe burri ne gjykate
Gjykatesi : perse nuk i keni folir gruas tuaj per tre muaj ??
Burri : Sepse skam dashur ti nderpres fjalen

mosss me thuaj qe kjo gruaja paske qen ti :stuck_out_tongue: … :lol: :lol:

oooo ti je mos o zottt moj…une thash qe flas shume…por jo deri ne ate mas…hahahahahahah (dhe madje u justifikova,per fajin e profesionit thash)…:roll:…ti jo qe jo…hahahahahaha sa kam qeshur