Disa fotografi te shkrepura nga un!

Fotogaleria e ReniX - Pasioni per Fotografine!

Ne kete teme do te prezantoj disa nga shkrepjet e mia neper vende te ndryshme! Fotografia eshte nje nga hobet qe kohet e fundit kam gjetur pak kohe te merrem me te!

Jeni te ftuar te komentoni, beni sygjerime si dhe verejtjet jane te pranueshme!

Po e filloj kete fotoalbum me kete Fiat 500!

Te gjitha fotot jane te lira per perdorim duke vene ne evidence burimin e fotos!

Tek kjo fotografi pershtypje me ben qetesia qe shpreh si dhe ata dy zogjte qe duken tej ne horizont!

Qetesi qe vret!

shum e bukur kjo pamje …ku esht ?
vetem ata 2 zogjt nuk i pash gjakundi un :slight_smile:

Flm. Kjo fotografi eshte bere anes lumit Arno! (lumi qe pershkron qytetin ku jetoj)
Per zogjet, shiko ne mes te fotografise lart…

ahh tani po ,dhe pikerisht ato dy pikat e zeza te sjellin qetesi ty :eh: ? :stuck_out_tongue:

Jo, per aty nenkuptoja ujin!

Kjo Qetesi qe vret! FANTASTIKE

Flm Gjendar!

Ne nje boutique: Fustani i Bardhe!

Disa fotografi nga qyteti lashte Athina:

Teatri:

Athina nga lart:

Akropoli:

Shume te bukra te gjita,i paske kapur shume shume mire dhe ne menyre profesionale.

sa e bukur kjo .

Flm Kliton :wink:

Po Erina, ai fustani ishte me te vertet mahnites! Bukuri e thjesthe!

Ne dasmen e shokut tim te ngushte!

Çifti:

Ti nuk ja paske haberin fare nga fotografia

Pse mo shoku! :slight_smile:

Nje nate ne Muze :slight_smile:

Ajo qetesia vret dhe fustani suppper t bukur :slight_smile: Urime Reni !!! :slight_smile:

Bravo ReniX…Me pelqyen te gjitha, shume te bukura…Ia paske marre doren mire aparatit…:wink:

Reni :ko: hehe

Flm, ulkina, igli :slight_smile:

O majdi, po me thuaj ku kam gabuar! :stuck_out_tongue: