Disa nga punimet e mia ne Photoshop

Shakira.jpg

                            ![by me 1.jpg|620x465](upload://mybifzLXDzwTFzyefOog2W5w51B.jpeg)

                            ![sr logo.jpg|620x620](upload://mfHhxPru3LRhDFWkVG1fiLpc0Il.jpeg)

Kjo eshte nje logo te cilen e kam krijuar per nje shokun tim i cili ka hapur studion e tij per krijimin dhe regjistrimin e kengeve.

                            ![Mazda Rx-7.jpg|620x529](upload://2O8J2u9yB5nCEiLovzslZkb1Q49.jpeg)

                            ![by me.jpg|620x465](upload://1Njr1hOPPqCIlHScwHWbK4aJ23Q.jpeg)

                             ![Untitled-4.jpg|620x446](upload://kxqc8QkWVCsj28HNuWH8HSJ4nJS.jpeg)

Ky eshte pseudonimi nje shokut tim i cili eshte kengetar. Kete shkrim e kam krijuar teresisht une.

Shum te bukura po me pelqen punimet e tua , nuk po te gjej dot nje gabim :smiley:

haha…faleminderit Majdi…ja kam marre doren mire keto kohet e fundit photoshop-it, prandaj mundohem ti bej sa me “perfekte”…

Eshte veshtir ti besh keto? shum bukur duke… bash me pelqen te bej edhe un nje punim till komplimente per punimet…

Faleminderit Erinaa. Nuk ka te beje veshtiresia per ti bere keto, mjafton te te pelqeje dhe te kesh deshire, me pak pune mund tia arrish dhe ti…:slight_smile:

Bravo smocking, ajo makina e dale nga frame dhe shakira me pelqejne :slight_smile:

me pelqyen shummm
ishin me te vertet te bukura

Dona te verteta jan :stuck_out_tongue:

Kjo goca sme doli tamam sic e doja une po dhe keshtu besoj se i afrohet shume origjinalitetit…:stuck_out_tongue:

Ate siper e kam ber dhe un me ate gocen

E ke akoma? Ta shihja njeher…Te shoh a i jam afruar ndopak apo jo.

KAm shum dhe nuk e mbaj mend nese e kap apo jo por do kerkoj njeher nga tutorial e kam par si ti

Po normale, te na rrojne tutorialet qe na mesojne gjera te reja…:stuck_out_tongue:

Ndersa ate tjetren se kam pare ne asnje tutorial, e kam bere nga krijimtaria ime, me ato gjera qe di…

Ate me shakiren meduket se e kam par ne nje tuto , normale por un nuk preferoj te shikoj neper tutoriale , kam qejf ti bej vet

Jo as ajo me Shakiren nuk eshte ne tutorial, por me erdhi ideja e saj duke pare nje tutorial tjeter…

Me lodhi po me ne fund ia dola…:P… Sapo e mbarova kete punimin dhe rezultati eshte ky:

Si prove qe e kam dizenjuar une kam file ne psd…:D…Nqs e doni, me thoni…

Shume bukur e paske nxjerre, mjaft origjinal dhe me detaje :slight_smile:

punimet shum tmira, veq suksese... sidomos ajo makina e daLur nga Frame shum mpeLqej, edhe ky i fundit me ide edhe detaje t`mira:)

Suksese …!

Kur ska njeriu ca me be, duhet kalu ne ndonje menyre koha…:P…

Firma qe sapo krijova. Hera e pare qe krijoj nje imazh ne format GIF…

E bukur Smocking ja dhe 2 nga un kan 1 vit qe jan ber po nejse mua me pelqejn akoma :slight_smile:
1

2