Dita Perfekte e nje Mashkulli

Pas artikullit mbi Diten Perfekte te nje Femre do te ishte interesante dhe nje e tille per Mashkullin! Sigurisht dhe ja si eshte ajo:

Dita Perfekte e një Mashkulli

06.00 Zgjimi

06.15 Një **********

06.30 Kënaqësia ulur mbi WC dhe me faqen e parë të gazetës sportive.

07.00 Mëngjesi: një bistek, kafe dhe toast, të gjitha të pregatitura gjysëm nudo.

07.30 Mbërritja e limuzinës.

07.45 Whisky gjatë rrugës për në aeroport.

09.15 Fluturimi në një jet privat.

09.30 Limuzine e drejtuar në një fushë golfi ( ******* gjatë rrugës)

09.45 Një lojë golfi.

11.45 Dreka: fast food, tre birra, një shishe me champagne.

12.15 Informacione mbi fitimet duhet të jenë: + 40%

12.30 Një lojë tenis 6-0 me rivalin e tij.

14.00 Limuzina për tu kthyer në aeroport (dhe një gotë whisky).

14.30 Fluturim për në Montecarlo.

15.30 Një xhiro me varkë ku të gjitha shoqërueset të jenë nudo.

17.00 Fluturimi për në shtëpi, masazh të gjithë trupit nga Pamela Anderson.

18.45 WC, dush dhe një rruatje.

19.00 Lajmet: Droga dhe pornografia legale.

19.30 Darka: Champagne (1953), bistek e shërbyer nga Adriana Lima me intime të Victoria Secrets.

21.00 Cognac dhe një sigaro Cohuna përpara televizorit me një ekran home-cinema. Sport.

21.30 Seks me 3 femra (të treja me tendenc lezbike).

23.00 Vaskë dhe masazh, me një pizze dhe birrë afër.

23.30 ********** e natës ë mirë.

23.45
Në krevat (vetëm)

23.50 Tja fusi një p… shumëgjyrëshe.

by Lirenti.com

Sa per ide:

D.m.th gjithe dita e nje mashkulli eshte e mbushur me lojra,asgje serioze,dhe gjithe jeta e tyre eshte vetem loj,

LOL, pse femra çfare beri ndonegje serioze??? :smiley: :smiley: - Te pakten burri futi lek ne shtepi, femra vetem prishi!

Femrat te gjitha gjerat me seriozitet i bejne,mbase jo 24 ore ne 24,por te pakten 12 ore bejne dicka te dobijshme,edhe keshtu 24 ore ne 24 te vijne verdall kot,ncncncncnc

nuk me besohet,:roll:

nejse eshte per tu patur zili kjo gje,shuuuuuuuuume madje :frowning:

lol sa kam qesh me kto :smiley:

po s’jane 100% ashtu o Reno :stuck_out_tongue:

Ajo fotoja e fundit ishte serioze

e kur jan fotot hot majdin e ke aty:p

do thot me deshir nuk punojn fare meshkujt:P

Po skam faj un cun jam

o.O pse sdo te pelqente ty ajo dit perfekte?

LOOL :smiley:

ngaqe se kemi ashtu them qe s’eshte 100% ashtu :stuck_out_tongue:

Hahahahah :ushkriva::ushkriva::ushkriva:

Kesaj i thon kena lind per qef o kena lind per qef,

Meqe ra fjala une kete program kam per dite:P:P , me eshte merzitur:( :stuck_out_tongue:

Epo nderro program mer çun, kush po te pengon ??? :stuck_out_tongue:

Reno, ça dmth ato yllzat ??? :smiley: :stuck_out_tongue:

Reno, mire do ishte ta kisha nja I jave ket programin por pa drogat, vetem me pije dhe me ato shoqet…lol…

Haha :stuck_out_tongue: e do pergjigjen! Jo seks tjeter!!

@Alban, po ska droga me duket!!!

Po po spaska p ishte lajmet…lol…

Ate po mundohem te bej LOl:P

Renix po nje ore Lirenti.com pse se ke vene aty lol:D