Ditelindja e Arditit

ju pershendes te gjithve dhe dua t’ju tregoj se ditelindja ime eshte me 7 janar.
neser e kam ditelindjen

dhe car pret ta urojme ?

Po he pra:

Urime Ditlindja

lol

:smiley:

:mad:

:cool:

:neutral:

:?

:eek:

:wink:

:sad:

ja dhe kete te fundit:

:nugush:

(bo mir mos ta pranosh se jam mashkull)

:punk:

Na behet qefi, uroj ta keni porosit torten, pasi urimet ne forum nuk do ju mungojne!

Plako ku do ta shtrojme mer se na u tha fyti per i cik raki!!!

U bofsh 100 vjec plako. Do ta pijme ka nji dopjo raki plako.:ciao:

Edhe sa te doje zemra :), kalofsh sa me mire.

urime ditlindjen

Te Uroj Mirseardhjen dhe Qendrim te Kendshem,dhe e Dyta Pastaj:U Bëfsh Dhe 100 Vjec Te Tjera

urime u befsh edhe 100 vjec !

ja kalofsh mir !

Dhe 100 Vjeç Ardit, kalofsh mire kete fest! Gezuar!

faleminderit te gjidhve qe ma uruat ditelindjen

Pak me vonese… :opps:

Gezuar dhe 100 vjeç Arditu :cake:

Gezuar edhe 100 dhe suksese kete vit!

thnx EMAUS ME KETO ZBUKURIME …

urime ditlindja dhe i her se mos noshta duke dal ne postimet e reja kjo tem ta uro dhe nokush tjeter qe sta ka uru me heret :mad:

:smiley: