Do te ndaheshit me nje SMS?

Nuk eshte per tu çuditur fakti se shume çifte jane ndare duke i derguar njeri tjetrit nje SMS ne telefon!

A do ta benit ju kete? Mendoni se eshte menyre e drejte apo mos kurajo per tia thene balle per balle!

haha, kjo i bjen: Tung zemer qa bone, une mir jom, ok se po ndahem klm !

Nuk isha nda as ntelefon me mthirr, pa fol LIVE :slight_smile:

jam shuuum dakort me iceman-in :wink: :slight_smile: :slight_smile:

varet…psh po te jesh ne pune dhe nderkohe po te shurdhon veshet ne telefon edhe mund ta besh…:P…

gjithsesi nuk me duket nje menyre e llogjikshme per ti dhene fund nje lidhje vetem me nje sms…une nuk do ta beja…

Pse jo!,nvaret nga rrethanat, Teme e goditur Reno:)

Per mua njesoj eshte

Mjafton te ndahesh kur te mbushet mendja,se si ska rendesi MAJDO,haha:)

E pra kliton ate doja te thoja

tani , nje shprehje thot kurr mos thuaj kurr …varet , edhe mund te ndodhi…nqs un skam jo ndjenj , por as pik respekti per ate , edhe ndoshta :roll:
gjithsesi , cdo njeri ka nevoj per nje shpjegim…

Labe me mir me SMS se keshtu drejt perdrejt ka mundesi te hash ndonje pellemb :stuck_out_tongue: haha

nqs ti lidhesh me “dhi mali” edhe mund ta hash :smiley: :stuck_out_tongue:

Jo jo kurrsesi me telefon, vetem duke folur LIVE siq tha iceman:)

Po prap me mir ne celular cdo ndarje eshte sikletshem,edhe nese nuk ke ndjenja fare per te te vjen keq ti thuash hej nuk te dua me:rolleyes:

yes ulkina & Erdi :smiley:

qa ke ajo:P Po ndahem, skom koh me fol live, po qe SMS nuk kushton permbi 2 - 3 cent edhe hajt !

Duhet shpjegim, pse qysh tek… e tani kur senet bien venave, ti e kupton sa osht ora edhe e din qe qaty i ka ardh dakika :slight_smile:

Me celular eshte nje ndarje idiote qe mund ta bej dikush

shum dakort me ty :slight_smile: :slight_smile:

hehe ketu tregohet respekti, pajtohem me ty

Si do te reagonit nese partnerja/ri do te linte me nje SMS?

haha ReniX, na ki zon ngusht qitash:P

se di vallaj:( po flas per vete, normal qe isha merzit e sene, po nuk e di ca kisha bo :frowning: sdi smuj e paramendoj… :expressionless:

Nuk do isha merzitur fare se ai ne njefar menyre po e tregon rendsin qe e ke pas ti per te thjesht do ti drejtohesha me fjalt qe do ti meritonte