Doktori vs Piktori!

hallall piktori (y)

//youtu.be/ft_Me8glEiA

spash ndonje veper arti per ta merituar :P:rolleyes:

hahahaha sa te forta kto . U kam par dhe nje video tjeter…
nejse , un jam me ate shprehjen e fundit fare :wink:

pse keto te dyja mua me acarojne kaq shume?kur mundohen te improvizojne njeher ma heqin trurin i urrej pa mas .megjithate edhe un olsi jam per piktorin

haha e forte kjo :slight_smile:

edhe mua nuk me pelqejn shum ne improvizim, por fjaket ama i kan te goditura

piktori fiton:roll:

Piktori pa tjeter…doktorit i ka skadu afati…:@

Hahaha sa te papame jan kto i kam dhe n lagje