Doni të keni Websitin tuaj? Doni të instaloni një portal?

:?:
:arrow: Doni të keni Websitin tuaj?
:arrow: Doni të instaloni një portal?
:arrow: Doni të beni modifikoni websitin tuaj?
:arrow: Doni të broshura, reklama, kartavizite?
:arrow: Doni ti bëni një back up sitit?

:idea: Për të gjitha këto mendojm ne…

Klikoni këtu dhe kërkoni preventivin,eshte falas.

Krijime website personal dhe per biznese, ndertime forma kontaktimi, forma rregjistrimi, databaza, instalime portalesh si vBulletin, Php-Nuke, PhpBB, Invision, Mambo etj…

Ju mirepresim.
https://lirent.org
Ekspertet e Lirenti.com në shërbimin tuaj.

Pjes e Lirenti.com © 2007

njeri ketu po shenon falas aty po shenon sa euro duhet ok

Pershendetje!

Ju uroj per nismen me duket ide e mire kjo e juaja,por ju them sinqerisht qe cmimet ishin pak te kripura(ekzagjeruara)

Mua me pelqyen disa gjena aty edhe shume shpejt do ju kontaktoj per nje ndihme ne disa gjera qe dua me shtu te siti im1

Kaloni mire

Faleminderit celesiano per komentet, mendimet tuaja jane shume te domosdoshme

do te shikojm te ulim dicka nga pak, por dihet se per nje web site 35,00 E nuk jane gje fare, preventivat qe kam kaluar neper duar kane qene te gjitha mbi 400,00 E deri ne kulmet e 3500,00 Euro

Ato pak a shume jane si çmime simbolike

Gjithe te mirat… :roll:

[quote=ReniX";p="1904]Faleminderit celesiano per komentet, mendimet tuaja jane shume te domosdoshme

do te shikojm te ulim dicka nga pak, por dihet se per nje web site 35,00 E nuk jane gje fare, preventivat qe kam kaluar neper duar kane qene te gjitha mbi 400,00 E deri ne kulmet e 3500,00 Euro

Ato pak a shume jane si çmime simbolike

Gjithe te mirat… :roll:[/quote]

Flm Reni

por sic e di ne shqipet jemi pak dore shtrenguar…hhihiiihhihi
jo te gjithe e vleresojne nje gje thell-thell…

nqs me duhet dicka shpresoj te jem ne vendin e duhur ketu 8)

je i mirepritur kurdo here 8)

:ok:

+++++Komunikojm se siti Sherbimi per Klientin ka kaluar ne nje version me te ri.++++++

Ju mirepresim.

http:/lirent.org