Dy fjal zemre...

Te gjithe ne kemi dike per zemer qe aq shume na mungon dhe kemi deshire te dijme per te…dhe te i themi dy fjale zemre t’ja kushtojme pikrisht atij/asaj qe zemra na kerkon…qofte me nje Miremengjes,Mirdita apo Mirembrema nga ketu ku jemi .

Nuk kam mendu qe vjen vera , pa Ty…!
Lutem,te jesh mire ne cdo aspekt jetsor!

Me Mungon Shum…!!!

un do ti thosha (ku je?)

E di?!!..
I adhuroj netet si Sonte…
Ku qielli eshte i paster,e yjet duken kaq qarte …
Kjo me ben te te dalloj lehte TY e me pas te te flas …
Ndoshta per shume njerz Un jam 1 e cmendur,por ato jam e sigurt qe nuk me kuptojne…

I will always be there… for you!

dy fjal rrushe