E njeh njeri kete vajze?

E njeh njeri si e quajne kete vajze ne foto?

img

Faleminderit.

Jo nuk e njoh …
por dhe ta njihja nuk do te ta thoja !!!
me fal , me cte drejt publikon ti foton e nje vajze , ne nje komunitet virtual kaq te madh si Lirenti.com ???
e hedh mbi veten time … dhe si vajz qe jam… me indinjoji shum kjo teme !!
Kerkoj nga administradoret qe te mbyllet ! Seriozisht .

Duhet te jet nje arsyje e fort se ke ber publike ket foto,po presim ca te na thot hapsi i temes!

jo se njo kete ama i ka nja 10 ose me shum fb qe e kan si foto te profilit -4-

haha do thot mashtim per meshkujt qenka kjo foto hahah

game fcb §? :S

e mir koka :stuck_out_tongue:

omg! shume rende ky :lol:

lool Arjol :smiley: cfare e paska e paska ama :stuck_out_tongue:

lol :smiley:

op op shum te forta i paska qizmeet :stuck_out_tongue: vetem se si paskakombinuar me qant :stuck_out_tongue:

lol seshte per ti bere komplimente ajo aty:D

haha olse, perderisa gje tjeter nuk di mbi te, ate qe pash e thash :stuck_out_tongue:

nuk arri ta kuptoj si e merni me kaq sportivitet , dhe me humor
ajo mund te ishte motra , kushurira , mikja juaj…
nuk me duket e drejt qe vazhdoka te jet e hapur kjo tem

Mbeshtes Absolutisht mendimin e Labes…

Me cfare te drejte ti Al Capone,publikon foton e nje vajze?..

i flet trurit ti apo jo?..

eshte absurde…duhet te mendoheshe me gjate perpara se te veproje…

:mendoj:

Shume simpatike, jo me vjen keq por nuk e njoh.

E njoh une

Kur vendos të hysh në internet e sidomos në facebook mos kërkoni privatesi se nuk keni për ta gjet erinda e labe.

fotoja ska pse qarkullon ne sh rrjete socjale , se ashtu u do qejfi ca e ca-ve
te shikoje foton e motres ti diku do te vinte mir ? nrom qe jo ; )

Kshu nuk eshte keq ajo