Edhe 100 per veten time

:roll: Sot kam ditlindjen do behem burr :smiley:

edhe 100 Majdi…:slight_smile:
Po edhe ti ore sa i padurueshem qe qenke …!!!:wink:
Nuk prite dot qe te benin surprise gocat e forumit…???:stuck_out_tongue:

Hajde dhe 100,behu burr i mire te pakten :slight_smile: dhe po te qeras me nje :akullore: me qe eshte teper vap.

Sa i shpejt vertet! :slight_smile:

Gezuar dhe 100 vjeç! Kalofsh bukur sot! dhe gjej ca ka tek kutija!

Urime edhe 99 tjera te mira i befshe…

Faleinderit te gjithve , Reni shum e bukur brenda mos eshte vall …

Freskohuni se eshte vap

Edhe 100 tjera …!:slight_smile:

Pak me vonese Majdi por me falet se nuk isha prezent :smiley:

Hajt u befsh sa te doje zemra , burre i mpbare dhe plot mbaresi ne jete .

Faleminderit MIMA

Madji edhe une po te uroj me vonese, por besoj se me falet se nuk e kam ditur as une. Urime dhe me jete te lumtur!

Faleminderit Ardona

E shikoj qe jam shum me vones por gjithsesi po te uroj shum shum urime dhe gëzuar ditëlindjen
shum fat dhe sukses në jetë

Faleminderit Mona