~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~

[b]Sot ka ditelindjen Poligrafiksi dhe i uroj nga zemra edhe 100 vite te tjera!

Suksese ne pune e ne jete.Lumturi e pare sa me shume!

Tu plotesofshin deshirat dhe uroj te arrish atje ku deshiron zemra jote!![/b]

Ooooo! Kolegu im!
Hajde edhe 100 vllai! Duku nga lokali ta pime nje birre! Qeras une!

Edhe 100 Poligrafiksi

Poligrafiksi

Dhe 100 Vjec Poligraf, Urime dhe Mbaresi kudo!!!

U BEFSH EDHE 100 VJEC POLIGRAFIKSI!!!

ju faleminderit te gjithve jeni vertet shume te mrekulluaeshem

hajdeni nga lokali se qeras Daku
ka ddy sebepe daku nje ditelondjen e kolegut dhe ate qe eshte bere moderator :smiley:

edhe njehere ju faleminderit te gjitheve gjithmon gezime dhe lumturi pac dhe ju ne familjet tuaja

gezuar poligrafisti dhe 100 te behesh

gezuar dhe me shum lumturi! Bofsh qef sonte!

Poligrafiks, Gezuar ditelindjen!

Te uroj cdo te mire ne jete!

Edhe 100 te tjera. Kalofsh mire.

ns

Edhe sa te duash vete.befsh qejf sonte

me vonese urimi…por me mire vone se kurre :roll:

U BEFSH SA TE DUASH VETE…SHENDET E PARA ME SHUMICE

ju faleminderit shume jeni shume t mire

gjithe te mirat edhe ju ne jete e kudo

Duam fotografi ne nga ditelindja :smiley: :wink: