"~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

[align=center][b]ReniX te uroj nga zemra Gezuar 25 vjetorin e lindjes!

Qofsh i lumtur gjithe jeten, fat e mbaresi per ty dhe familjen tende!

Suksese ne cdo hap te jetes!

Te perqafoj
Eri : )

Me mire vone se kurre! :wink: [/align][/b]

Hajt gezuar Renix , u befsh 100 vjeç dhe te uroj plot gjera te bukura … :puthje:

Edhe 100 Reni! Urimet me te mira nga une :slight_smile:

Renix edhe 100 vjeç :pir:

              [img]https://i57.photobucket.com/albums/g212/Altin2006/Mix/happy-birthday.gif[/img]

Ho preso la felicità, l’ho avvolta in carta d’anima e fiocchi di sogno e l’ho messa sulle ali del pensiero perchè voli da te, ovunque tu sia… Gezuar dhe u befsh aq sa te duash vet… :lol: Baci!

[b]Edhe 100 vjec Reni.

Urimet me te mira dhe nga ana ime.[/b]

Gezuar ditelindjen Renix

Edhe 100 vjet te tjera!!!

gezuar ditelindjen renix edhe 100 te tjera .

Dhe 100 Vjec Reni

Faleminderit nga shume te gjitheve Falminderit nga zemra

Reni besoj se me fal vonesen, gezuar dhe cte do zemra, (shperesoj qe udhetimin ne Paris ta besh se shpejti)

Flm kuklla :slight_smile: shpresoj dhe ti tia kesh kaluar mire me ditelindjen :slight_smile: pasi e kemi ne te njejtin muaj

:slight_smile:

Reni une ta bera urimin dhe ndryshe por po te uroj dhe ketu.

Cte te doje zemra. Zoti te bekofte ne cdo gje!

Faleminderit! Shume! Shume! Shume!