Emer Djali

Pershendetje:
Po e hap kete teme se me duhet nje emer djali,
kush do mund te shpreh mendimin e tij…:roll:

Pershendetje Aurel!

Ka preferenca ne gjatesi te emrit, te huaj, me shkronja jo shqip?

do te supozoja:

Gabriel
Olivier
Nolan
Leon
Diego
Marko

dhe un dua ca emra djemsh… ( per motren shtatzane :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :gezim:)
emra te vecant…dhe jo shum te gjat…

edhe une duaaaaa per bebin tim,nuk kam por e kam ne plan :smiley: te zgjeroj familjen

bebin beje ti…emrin ja gjejm ne…cke ti :smiley: …vetem beje :stuck_out_tongue:

hahhaha drejt asaj rruge jam,edhe mua emrat shkurt me pelqejne,do behesh kumbara e bebit tim?..apo do thuash me vehte ti,erdhi nje antare e re dhe me thot behu kumbara e bebit tim hahahahahahaha ,duke qene se jemi nga Vlora them une,kur te shkoj tek mami ta sjell nje xhiro bebin tek ty :stuck_out_tongue:

ahahahahahaha…seriozisht e ke ti moj :smiley: …:P…me gjiiiith qejf…
ca rendesie ka qe je antare e re…ktu e pas 9 muajsh yhyhyyyy…do njihemi…:smiley:

hahahahahahahhaahaha sa gallate je,ja e gjeta dhe kumbaren e bebit,une uroj te beje vajze mojj se vdesssss…lutu per mua

uaaa…un thash njeher ti shkruaj qe e dua vajz…po thash sjam un mamaja ahahahaha
dhe un vdessss per vajza…madje u merzita njecik per motren…po nejse…e rendesishme esht te jet mir
te te ndez qiri ne kuzum baba moj :smiley:

urime motres tende,femija eshte dhurate nga zoti,vajze apo djale qofte,ta mbushin shpirtin me gezim,pa varsisht se djemte jane njecik trazavac hahahaha
pse do shkosh te enjten ne kuzum baba?..ndize nje qiri per mua,sa e mire je prz,jam e lumtur qe kam nje patriote si ty :lule::lule::lule:

flm per motren…nuk jan djemt grindavec moj…jan vajzat… thon qe te shkelmojn ne bark qe 2 muajshe e gjysem ahahaha
kte te enjte jo , por shkoj shpesh ( me teper per tu qetesuar nga ajri paster aty ) . por ta premtoj qe do e bej .
tani mos me dil nga tema…po me sill ndonje emer djali te bukur :smiley:

hahahahaha,gallate je,jane trazavac te thash jo grinadvec ahahahha,pastaj vajzat nuk jane vetem nje gje,hahahaha,jane shume gjera bashke,te tera me vehte i kane lumdhat…
psh,emri Brus mua me pelqen shume,Aris,Aivi,Enton,kaq me vijne ndermend tani,te pelqen ndonjeri?..:mrgreen:

hahahahahaha :hahaha: :hahaha: sa qesha prz :hahaha:…

te 4 me pelqyen. i shenoj ne cel…e ne muajin e 9 do dorzoj listen :tongue:

hahahahahaha edhe une me lot kam qesh,edhe po nuk i shenove i gjen ketu se i bera save une :stuck_out_tongue: hahahaha

kalofsh sa me bukur,ishte kenaqesi te komentoja me ty patriote,uroj te lexohemi se shpejti,naten e mire :puthje:

ahahaha…kenaqsia ishte e tera imja…:perqafim:…po cohem dhe un se zura rrenj ktu :stuck_out_tongue:
naten

Urime motres Labe , shtatzani te mbare :slight_smile:
Noam…Janis
Gael…Matis
Timeo…Elias ose Elian ose Iljan
Kiljan…Joan
Aleksi…Nael :slight_smile:

Urime urime, shendosh ishalla!

Per emrin Aurel un do te sygjeroja emra Shqiptar njeri!

Ju faleminderit shum :smiley:
Shum te bukur dhe te vecant emrat e mimes…fiks si i do ajo…
@iceman …motra nuk jeton ne shqiperi…dhe emri do pershtatet pak me vendin …se ma tallin shoket nipin pastaj :mad: … :tongue: