Emer Vajze

NJe mikja ime pret nje bebe ne muajin maj, dhe do te jete vajze. Por problemi qendron sepse deri tani nuk jane te vendosur per asnje emer. nqse me ndihmoni qe te bejme nje liste me emrat me te bukur te thene nga ju.faleminderit:ciao:

Emri qe me pelqen me shume mua eshte Noemi kete do te jepsha une.

[b]Personalishte me pelqejne emrat qe kan nje kuptim.

Helene: me kujton antikitetin grek, vajza me e bukur ne bote.
Esmeralda: Shej shprese, e cmuar, emer spanjoll perardhja e tij nga guri smerald.
Selene: emer grek dhe ky, kuptimi i tij hane.
Ginevra : Origjine celtike, kuptim i saj fate qe ndricon.

Keto me erdhen nder mend per momentin dhe me pelqejne shume.[/b]

ju falenderoj …emri Noemi eshte nje nga te perzgjedhurit nga ne

Mua me pelqejne:
Anisa
Kristel
Noemi

mua me pelqen emri Nikol…

Laura
Stefanie
Adriana
Kristal

aaa Renix pse te pelqeka Stefanie???faleminderit te gjitheve

heidi
enia
dhe pa dyshim noemi qe esht i mrekullueshem

asnje njeri tjeter spaska mendime???

Briana

Patricia

Audra

Joana

Amber Ember

Lusiana

si te duken keto

Viola
asia
amelia

poligrafiks emri Briana me pelqen me shume…megjithate faleminderit

Arlena

Amelia

Erigena

faleminderit per mendimet,kur ta vendosim do tjua them emrin

noemi…serena

Muaa me pelqen

Emma
Alisia
Anna

Magda
Luela
Rozalinda
Katerina
Mishel

Amajla
Ester
Gloria

Naomi
Ruthi
Heri