Emer vajze

Pershendetje te gjitheve!
Kush mund te me ndihmoje te gjej nje emer vajze???

Pershendetje Nerti , un i kam shum qef per te gjetur emra Po te jap disa :smiley:

Lejla

Erlinda

Erjeta

Ermelinda

Kaltra Kaltrina

Do te Mendoj dhe te tjera :smiley:

Dicka te vecante :ciao:

Rea
Lea
Mia
Ida
Kim

Klea
Edia
Sara
Erena
Debora
Erika
Esarta
Esma (Eshte Emer i Bukur Me Pelqen Por Nvaret Se Si e Shqipeton).

Fleminderit Majdi, Kliton e renix…
me pelqejne deri tani Sara, Klea, Rea, Lejla…
dua nje emer te shkurter e te vecante, se di sa mund te me ndihmoni…por me te vertete eshte nje problem i madh kjo puna e emrit…
boh…

iiiii asnje tjeter s’po me ndihmon…
he pra jeni shume ne kete forum, me shkruani nga nje emer secili, ju lutem…

Zoe…Lea…Lila…Olinda…Ela…Ana…

Keto me vine per momentin :slight_smile:

Rrofsh Mima…
Lea me pelqen shume…

Un votoj per Mia!

oh ju i kini thene gjithe emrat me 3 shkronja, por do mundohem te gjej ndonje: Era, Ira, Irò, Tea, Sea, Lia, Ila, Ola, Ona, dhe mbi te gjitha Anna

po dhe me me shume shkronja pa problem! :slight_smile:

Po ke te drejte Rwnix edhe me shume shkronja, s’ka problem. mjafton qe te jete nje emer qe te me pelqeje, i vecante. flm Kuklla…

Normale, shqiptaret jane multikombas, kan cik problem shqiptimin.

hahahahahaaa, me shume drejteshkrimin thuaj se sa shqiptimin…
psh. Cate si do te rregjistrohej ne Shqiperi???

Keijt :slight_smile: aha!

[b]Ateher sikur te kisha goce do ja vija Lea se dhe mau me pelqen shume :smiley:

Ja dhe disa emra te tjere :

Lilia…Miliana…Lina…Dina…Melia…Melisa…[/b] :slight_smile:

hahaha o Mima, bejme shkembim, nje cun ti, nje goce une…hahahaha
edhe mua me pelqen Lea por ngjan shume me Dea…

Hahaha, po ngjajne ca vetem nje shkronje ndryshon …

Nese nuk ke zgjedhuar akoma ja dhe disa emra te tjere :

Elma…Milena…Elena…Ilona…Leana…Gael…Megan…Maelis…Savana…Sajana…Tesa…

Kaq per sonde :smiley:

TES ky me pelqen shume!!! me kujton Julia Roberts ne Oceans 12!! :slight_smile:

po si ti therrasim ???