Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

Cfare endre pate mbreme?
Si do te donit te vazhdonte?

me mire te mos e kujtoj, ishte nje ndjenje e cuduiteshme.
Cudi se si vuajme dhe ne enderr.

Naten qe kaloi nuk pashe asnje enderr…kam fjet shume keq …me dilte gjumi çdo ore …pffffff

kam pare nje enderr shume te ngateruar ! sikur isha edhe ne shqiperi edhe sikur isha ne shpine time ketu ne france ! shume e cuditeshme :? :? :? :? :? :?

Te them te drejten e kam harruar …

Nuk me mbahet mend ne detaje por pashe qe kisha ne dore shume leke …
Leku ne enderr eshte sherr …me ke do kapem prej flokesh una :? :lol:

Me mua mi!!! (kam floke sa te duash)!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Ehu, ti je pak larg mi…kur te vish ketej me kujto :lol:

un skam par snje enderr psi skam fjetur fare
kuklla tema interesante hap ti te pershendes

vetem monedhat jane sher jo letrat mima :mrgreen:

kame pare ne ender sikur isha ne restorant me familjen ne shqiperi dhe kur shkova te paguaj me kishin humbur leket dhe nuk arrita dot te paguaja . i pashe qe i nxorra leket nga portofoli por kur shkova te banaku nuk i kisha me ! :x

Nje enderr te tmerrshme, saqe u zgjova duke qare, si femije!!! :frowning: :cry:

kam pare ne ender sikur po mbaja femijet e miqve te mi! kur rra vajza e nje mikut te familjes por shyqyr nuk pati asgje ! por shume e ngateruar sepse miqte jane te gjithe ne france dhe vendet ishin te shqiperise ! :?

mem ire moa ta them ! shume e keqe endra !

spash enderr fare sme del koh per enderra mua mi hahaha:D:D

Pash sikur mora 10 ne Farmakologji, ska nevoj te vazhdoj me kaq do isha i knaqur

Pashe sikur po behesha gati per te ikur me pushime jashte shtetit dhe dua qe te vazhdoje keshtu:

Te iki me verte jashte shteti per pushime… :D:D:D:D:D

Enderra mbreme qe pash fillonte me ZI dhe mbaronte me ZI
Vashdon episoda e ardhshme sonte ne ora 10-12-1 qetu diku (:

Sikur kisha marre 9 ne provim. Vazhdimi do doja te ishte: Kthimi i saj ne realitet :slight_smile:

Uroj ta besh realitet enderren!

Un kam dy dite qe shof enderra te bukura, por spo i shty cik me shume se eshte orari per tu zgjuar!!!