Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

hiiiiiiiiiiiiii kam pare sikur me dhane nje varse me gure perla te bardhe…:mendoj:

kto kohet e fundit po shoh ca endrra koti… (n)

Ato endrrat e mi nuk thuhen :mrgreen:

sikur ishte olsi gati duke ren nga 1 humner
dhe do doja te vazhdonteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee … :stuck_out_tongue:

Si the doje qe te vazhdonte:o epo nuk paska vazhdur :stuck_out_tongue:

me te vertet apo shaka?

Labja spara ben shaka :stuck_out_tongue:

e pash pjesen e dyt mbrem … se ashtu i shoh un, me seri :smiley:

me shaka moooo
u bere ti te hysh ne endrrat e mia :rolleyes:

jomo cne :smiley: … nuk i kam ne tip hic ;p;p

thon qe ndonjeher ne enderr te dalin ato gjera qe do doje te ndodhnin ne realitet .
mbrem me doli nje enderr shum e bukur … po sa keq qe ish thjesht nje enderr :frowning:

horror e pash :expressionless: do doja te vazhdonte me pak komedi :stuck_out_tongue: lol :smiley:

hahaha na e trego pak

me shtriga, me lugata me qisi sene… jom tmerru… vec kur me doli gjumi e pash qe isha ne enderr e thash shpetova edhe ksaj radhe :stuck_out_tongue:

hahahahaha pash nje enderr me gjera plot…ishalla me behet realitet :stuck_out_tongue:

e pash veten n`Paris me do kusheri :expressionless: :expressionless:

ju kam then qe ndonjeher shoh endrra me antaret e forumit .
Mbrem me doli ne enderr landi… majdi… abdullahu dhe erina. Sikur ishim ne nje diskotek , plot me njerez. Ama ne rrinim shtrir ne ca shezllona brenda diskos ahahaha. Asnje nga ne nuk kercente, dhe mbaj mend qe vetem qeshnim …haha sa e lezetshme ish

e pash veten n’Athin edhe isha tuj bo pazar mi ble ato amfiteatrin e ato ca jon ato monumentet e vjetra greke, po m’dul gjumi se nana n’skype “A po nin ?”, “A po nin ??”

Kisha pas qef me vazhdu qe mi ble qato une edhe mi pas bre… Onderr mo, kurgjo kerkuj :stuck_out_tongue: lol

Pashe sikur po binin meteore nga qelli…

hahahaha kam pare sikur ra termet…aq u tremba sa i hapa syt menjehere dhe me dukej se tundej gjithe dhoma…shihja verdall si e shashtisur :p…

ca i keni kto endrra ju mo…kaloi 2012-a :stuck_out_tongue:

un pash ne enderr sikur u futa ne shpin time…dhe pash nje gjarper…(smu ndan endrrat me gjarper mua ) …dhe sikur ulurita…edhe vajta me vrap nga dhoma ime dhe perplasa deren .
ai erdhi pas meje…dhe me tha ’ vet e kerkove ’ . U mbeshtolla me batanie ne krevatin tim. gjarpri me kish hip nga siper ,dhe priste sa te nxirrja un koken. ca ndjesie o zooot . Ne nje moment un nxorra doren. dhe ky me kafshoi…po sndjeva ndonje dhimbje…thjesht ankth…frik…dhe pastaj u zgjova…

Dhe pse jam sh e qet shpirterisht…dhe shum e lumtur…shoh endrra sh te keqija naten…

ja s’ju 3goj :stuck_out_tongue: