Erinaa

Shpresoj qe Erinaa, te Mos kete asgje Kunder pse e Hapa kendin e saj. Qe te merr pershendetje nga Miqt n’Forum!

se kuptova kete ?

ketu munden antaret e forumit te pershendetin ose shoket e shoqet tua ketu mundesh te diskutosh chat_chati a po per ndo nje pytje tjeter …:slight_smile:

Aha tani eshte ok, jo moj ska problem ti je antere e re dhe ke respektin ton padyshim…

uaaa sa e bukur kjo

hmmmm un do them vetem nje gje per erinen : JE SHUUUUUUUUUUUUUM PO SHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM E MIR ( ME KETE PERMBLEDH SHUUUUM JGERA TE MIRA UN :slight_smile: )

erina ,
ca ti them erines un
me duket shum njeri i drejt…zakonisht te njerzit e drejt perfitojn , po kjo nuk me duket te erina …esht e zonja e vetes
kte pershtypje me ka len

uaaaa jo mi nuk jam aqe shum sa thua ti !! te perqafoj shum yllo dhe ti je shpir njeri …

Thex labja ngajher merzitm tjem e sinqert po cti besh e till jam gatu, te pershendes vlen shum dhe ti motra…

Erinen ca ti tham Grusht i Shkathët
Vetem e pershendes dhe i uroj qdo te mire ne jet

Erina te pershendes :stuck_out_tongue:

Majde & gjandar respekt nga ana im…

Nje pershendetje per Erineen me dy a :slight_smile:
person shembullor! :stuck_out_tongue:

Te pershendes dhe une Erinaa! :slight_smile:

hahahah flm shum ReniX me nje X te madh ne fund:) , ke pershendet te sinqerta dhe ti smocking2
:slight_smile: ketu ndihem tama si ne nje shoqerit te perzgjedhur…Ju pershendes te gjithve nga zemra

Erina te pershendes prap :stuck_out_tongue: haha

haha cna shkriu ky me kto batuta :eh:

erina ckemi :ciao:

Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina … Hic te pershendes

hahhahhahahha je e madhe labja te pershendes dhe un shummmmmm:)