Erinda

Duke pare qe shume nga anttaret kane tema personale pse mos ta ket dhe 1 Erinda :o

Moooooooooossssss, cfare ne bere:noo::noo::noo::noo::noo::noo::noo::noo::noo:

Epo mos u lodhsh kurre ne forum, dhe mos harro te na shkruash nga ato shkrimet alla erinda (y) :slight_smile:

Ps; dhe me pake urrejtje per meshkujt :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Eshte tema tek pershendetjet dhe jo per sherr :lol:

Hajd se po e pershendes un i pari me nje8O

hahahahahahhahahahha pike se pari te falenderoj qe hape nje teme per mua

pike se dyti,cfare me bere more aman,me bere gropen me kete,hahahahahahahhaha

mbahet OLSENI me shok,e shkreta une pa,ncncncncncnc

ncncncncncncncncnncnc ashtu eeeeeeeeeeeeeee?

:cekan::cekan::bambam::bambam::bambam::shpat::shpat:

:ndihme: :oops:

nuk e kupton mo Arjol,keta vetem sherr me hapin mua,:frowning: dhe kujt mua qe jam e urte si bomba :stuck_out_tongue:

hahahahahhahahaha,ketu me kane,ti shohim po i’ua mbajti,:mendoj:

Ja prit se po vjene Labja te ndimoj, po cti beje e shkreta se eshte ne gjum, sa te zgjohet dhe erdhi:P

hahahahahhahaha ncncncncnc e shkreta une pa,:oops:

do lufte ti? :ehi:…e deklaroj luften te hapur :djall:

Mire se u bashkangjite :stuck_out_tongue:

Erinda mir se te gjejm ne shpin tende, hajt tani na sherbe me kafe se ashtu e do rendi jemi ne shpin tende o xhan

hahahahahahaha me bashkangjiten keshtu pa pritur :smiley:

me vjen mire ne fakt qe me ne fund u bashkangjita dhe une me ju :slight_smile:

Cuk ti do me vdesesh mua,ncncncnc hahahahahaha

vetem kafe kerkon,te kam thene mos pi shume se bene dem per tensionin hahahahahha

do kafe ti,epo me prit se do te ta jap tek shtepia jote,

po nuk te erdhi zor xhanem,erdhe tek une me duar bosh,pa nje kokerr karramele,ncncncncncnc

hahahahhahahahahha

iiii sa koprrace me karramele i pret miqet ti moj! po mir moj na bje drek pra qe po largojm kafen nga rendi i dites hahhahah mos tet ndegjoj labja se ajo me kumbulla me krip do na pres pastaj:p

jo une mi goc e keqe,ti duhet te vije me karramele (fjala bie) tek une,a me kuptove?

erdhe duar bosh erdhe,hahahahahhaha

vihet keshtu sot tek miku,me duar bosh?..ncncncnc e pakta me 100 Euro,:stuck_out_tongue:

e moj edhe tet vi tet vizitoj edhe tet sjell karramele pse jam tereza un moj

ncncncncnc po pse moj per vizit duar bosh shkon ti aaaa?

ncncncncnc se ne ketej moj xhan kemi 100 adete,hahahahahha

po pse akoma ke deshira tjera ti! mos me thuj tet sjell edhe ni djal nga kendej hahahhahahha

djale??? :o :o

pse mbaruan ketej derman te mi sjellesh qe andej,hahahahhahhahhaa

rrofsh ti po e refuzoj dhuraten ncncncncnc