Erinda

hahhaha frigacake hahahhaa dot sjell dot sjell deshe apo jo ti hahahha kisssssssss fort erinda

ncncncncnc nuk duaaaaaaaaaaa thash,ahhahahahhahhahhahaha

se jam rehat sa s’ka ku te shkoj,:smiley:

po edhe ai dot ler rehat moj nuk dot shpalli luft jo hahahha:p

nuk duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te thash

me qe ra fjala,do te te gjej une nje djale nga Vlora ty :mrgreen: se jane te mire :smiley: te bukur :rolleyes: te gjate :stuck_out_tongue: kinga :roll: eeeeee do? :mrgreen:

po meqe ti nuk don ok nuk ta prish cefin un ty hahhahahhah

ouuuuuuuuu :stuck_out_tongue: vertet :stuck_out_tongue: nuk me besohet :stuck_out_tongue: cfare i ke bere vetes :stuck_out_tongue:

hahahahhahahhaha

po vras trurin :mendoj:,te gjeje nje Vlonjat te mire :smiley: me sy te zi :dashuria: me floke te gjata :twisted: me trup te larte :djall: me pak fjae nje TARZAN te vertet :stuck_out_tongue:

hahaha ani tarzan, e mir edhe chikit mos harro ta sjellesh hahahha e moj kur esht ne pytje dashuria nuk pyt njeri haha

hahahahahahahhahaa sa kam qeshur per zotin,
jo moj se jane te bukur keta,

si yje :rolleyes:…ama me floke te gjata,:floke: kinga jane,kane nje trup moj :ndihme: kane ca sy :wub:

pupupu te marrin me qafe te marrin :stuck_out_tongue:

meqe mendon mir per mua le te jete edhe van dam ska problem do e marri hahahha

hahahahahahahahhahahahha sa kam qeshur

Vandam Sula jane,hahahahahahahhaa

imagesCAMETMKG.jpg

si te duket? :mrgreen:

po te themn se me pelqen dot genjeja por meqe e zgjodhe ti po i mbyll syt po e marr ket tarzanin pra hahaha

hahahahahahahahhahahahhahahaha shikoje cfare gustoje kam ncncncncnc

mashkullin me sexy :smiley: te kam gjetur ncncncncnc thuaj jo po deshe,nuk ke cfare thua,shife si eshte :mrgreen:

Me ne fund kjo tema :mrgreen:

Erinda hajde te te jap nje te pershendetur te madhe 8O

hahahahahahahaha hajde pra do sherr ti eeeeeee…:mrgreen: :mrgreen:

8O8O:cekan::cekan::bambam::bambam::bambam:

do me eeeeee?..:mrgreen:

se gati jam :stuck_out_tongue:

:rolleyes: Dua …

ncncncncncncncncncnc

Mbarove … apo ke me ?

hahahahahhahahhahaha une akoma nuk kam filluar ti thua mbarove,por po pres momentin e duhur,:stuck_out_tongue:

Epo plasja se tani eshte momenti i duhur , o sot o kurr :stuck_out_tongue:

Mos vazhdo me se mi nxorre te gjitha sekretet ne shesh :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: