Erlindi ka ditelindje, gezuar

Erlindi ka ditelindjen, behet plot 20 vjec (lum ai sa i vockel qe eshte)
Urimet me te mira nga zemra per kete pervjetor te rendesishem, tu plotesofshin te gjitha deshirat.

Erlind edhe 100 vjec!!!
URIME nga zemra!!!
sa mire 20 vjec edhe jeta e therret… u bere me prefiks 2 tani Erlind…
GEZUAR DITELINDJEN!

Erlind edhe 100 vite te tjera te uroj plako

Gezuar Ditelindjen Erlindi, dhe 100 Vjeç

[b]
Me mire me vonese sesa kurre …

U befsh aq vjeç sa te duash dhe qofsh i lumtur perhere . [/b]

ju faleminderit te gjitheve. :stuck_out_tongue: nuk i kisha pare keto postime por tani qe i pash u gezova shume.
me pelqen kur ndodhem ne nje forum ku ndihem mire me te gjithe. :jajaja: