Eva Longoria, mazokiste

[b]

Eva Longoria ne jeten reale pervecse nje grua shume sexy, eshte misherim i gezimit, bukurise dhe pozitivitetit.[/b] Bashke me keto fjale edicioni meksikan i “GQ” prezanton edhe imazhe te reja te aktores qe eshte bere e famshme fale rolit te saj si Gabrielle Solis ne “Desperate Housewives”.

Fotografi i njohur i divave ka bere te mundur sjelljen e Eves ne nje tjeter variant, shume joshes, seksi dhe te vecante.

Ne rolin e nje dominuese ne seksin mazokist, Eva shfaqet e dhunshme, agresive si asnjehere tjeter.

Nuk dihet se si do te reagojne fansat pas ketyre fotove.

Sa e mire kjo!

po pra…

Mbahu Reno :smiley:

PO ESHTE E MIRE AI TE VERTETEN KA HTNE RENIX:ciao: