Facebook: $2.99/muaj do paguajne user-at duke filluar nga 1 Nentori

[video=youtube_share;GmMli3z8JXI]https://youtu.be/GmMli3z8JXI?list=PLiN1p3YG1ZAcYJntUcUQzdYQllsSB-uAX[/video]

burimi

shqiptari pa buke jeton por pa facebook vdes :stuck_out_tongue:

erdhi dita e “krizes” per userat shqiptar

Hahaha mua me mbesin merak njoftimet ne lidhje me programet e ndryshme. Por gjeja me qesharake eshte te paguaj per fb. Ai që paguan me duket komplet injorant.

nje shaka pa kripe eshte kjo :smiley: haha!

Une personalisht ka kohe qe kam “mbetur” ne te dhe tani nuk mund ta mbyll se 90% te shokeve dhe te njohurit i kam aty! Per ndryshe, do kishte kohe qe nuk do merresha me te…

Do te bënte mire sikur ta çonte çmimin edhe 0.01 cent :smiley:

me se fundi dhe kjo big genjeshter qe

Po normale qe do ishte genjeshter… me aq sa fiton Fb, nuk ka interes ta bej hyrjen me pagese!