Facebook mbyll Grupin e Pirateve Shqiptar

[b]Nuk ishte nje grup i madhe ne Facebook, por shoqerite e Sigurise Online, leshuan sinjalin tek Facebook per Albanina Pirate Group.

[/b]

Ky grup shperndante username dhe password per identifikime ne sisteme te kompjuterave te ndryshem RDP (Windows Remote Desktop) si dhe te dhena per llogari bankare apo karta krediti.

mire ja paskan bo! Pse me bo ashtu ata ?? Facebook do bente mire sikur t`i mbyllte edhe disa grupe tjera koti qe kane shqiptaret!!

Lere aman, se komentet ishin nga me te ultet :S

pse akoma egzistonte kjo faqe

Keta jane te smure

Po tani do rri Fb te merret me shqipetaret :stuck_out_tongue: