FALAS: Licensa per AVG Internet Security 2012 (100% LEGALE!)

Nese dikujt i nevoi8 ndo1 licens per AVG Internet Security 2012, mund ta beni kerkesen ne kete teme! Licensat jane 100% legale dhe funksionojne (:

Iceman na co nje license ta provoim nje here kete AVG Internet Security 2012 ne nje kompiuter. :slight_smile:

edhe mua… me duhet nje e tille…

pse s’punon me KeyGen-EMBRACE ???

https://pastebin.mozilla.org/1684271

e ke ne PM!

fshij disa mesazhe ne inbox sepse nuk mund ta dergoj licensen!

@iceman
cfare ndryshimi kane nga ato te KeyGen-EMBRACE, jane per 1 vit apo deri ne vitin 2018?

eshte e njejta… mund te perdorni keygen ose licens… gjithmone sipas deshires (:

Me t`mira.

iceman edhe mua 1 nëse bën,flm.

e ke ne PM!

Falemnderit!

Po deshe edhe mua mi dergo.
Thanks

e ke ne PM!

Faleminderit

bravo VAALDR1N
kontributi juaj eshte i pa zevendesushem,