Falenderime per Kliton

Po hap kete teme per te falenderuar Kliton, per te gjithe punen qe ka bere dhe ben, per te gjitha materialet qe gjen dhe poston, per cdo kuriozitet, jo se super moderatoret e tjere nuk bejne por me pelqen perqndrimi dhe puna e tij e mire.
Faleminderit Kliton.

Me respekt Kuklla.

Edhe un e mbeshtes mendimin e kuklles, me te vertet e meriton Klitoni sepse esht shum i angazhuar ne forum e punon me shum pasion, bravo Kliton e vazhdo keshtu.

Kliton meriton nje urim vertet special, sepse ka bere vertet shume, ne nje kohe mjaft te shkurter. Une personalisht e falenderoj per gjithe materialet e vlefshme qe ka postuar. I them pergezime, per gjithcka ka bere.

Hmm Une nuk jam ktu ne forum nje koh te gjat mirpo per ket koh qe jam edhe une ekam vrejt qe i Nderuari Kliton ben nje pun me te vertet shum te mrekullushme :smiley:

Faliminderit te gjitve sinqerisht nga zemra…

Faleminderit Kliton dhe nga une, vertet ke dhene nje kontribut me shume vlere per kete faqe! Uroj gjithe te mirat!

Pune te mbare Kliton, vertet e vleresoj dhe falenderimin tim e shpreha duke te ngritur ne pozite :D:D