Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do?

Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do? sa mund te jet e vertet kjo

Per mua nuk qendron kjo…
Dashuria nuk ben dallime mashkull apo femer.
Kush dashuron dashuron me gjithe zemer dhe nuk jane femrat qe duan me teper se meshkujt.
Deri tani une nuk njoh ndonje njesi matese te dashurise keshtuqe nuk mund ta percaktosh dot se kush dashuron me shume , femra apo mashkulli.

Dhe un bashkohem me mendimin e Erikos! :slight_smile:

mendoj se sduhen bere dallime ne dashuri, por mbase mund te kete vetem ne shprehje te saj

100% e vertet!:wink:

them qe 70 e kusur % e ver8 kjo :stuck_out_tongue:

Ashtu eeeeeeee?;),Po he me thuaj?,pse meshkujt nuk mund te :dashuria:dashurojne aq sa mundin?..Nejse nuk ke perse te pergjigjesh:noo:,ne fund te fundit ti nuk perfaqeson gjithe meshkujt e ksaj bote.hahahahah:embarassed:ops:

haha:P that`s true ! :stuck_out_tongue:

ohhhhhhh No!..(y),ok hai ragione,io faccio sepmre brutte domande,scusa!:frowning:

ahah … ti italisht un gjermanisht … apo do perdorim google translate ? :stuck_out_tongue:

hahahhahahahha sa kam qeshur,google nuk bene pune ne keto raste se nuk perkthen mire,me pelqen gjuha italiane,e kam studiuar 4 vjet,dhe e gjej me mire veten aty,kur behet fjale per gjuhe te huaj,por me qe u beme lemsh,flasim shqip me mire,se eshte gjuha me e bukur ne bote!

Ska me gjuhen tone jo :slight_smile: !

Bera shaka … se ti mund te shkruash sa te duash, por do te duket me shum si nje monolog pastaj …

Ate thuaj…nejse jam mesuar me monolog tashme…hahahahahha,se te gjitha ato qe shkruaj ashtu jane nje monolog,ose e thene ndryshe fol fol se flet bukur!..por gjithsesi,…

haha :stuck_out_tongue: vetem mos na shaj ndonje gje se per tjerat … :stuck_out_tongue: (hahaha shaka :D)

fol fol se flet bukur, eshte e ver8 !

Flet bukur ti flet :stuck_out_tongue:

Jo nuk shaj,nuk kam share kurr ne jeten time,edhe kur kam te drejt per te share ndonje qe e meriton,ne vend ta shaj,qaj nga inati hahahahahah,flm per frazen e fundit,

femra eshte legjende ,mashkulli eshte mit
dashurojne dhe nuk dine te duan…

Pikerisht…!