Femrat duan perkedhelje dhe komplimente

Sipas një sondazhi të publikuar në ‘Daily Mail’, lulet dhe dhuratat simbolike janë gjithashtu faktorë që i shtojnë lumturinë partneres. Në këtë sondazh janë marrë në pyetje rreth 2000 femra dhe më poshtë mund të shikoni 10 gjërat që i ngrenë më shumë humorin:

1- Përkëdhelja spontane e partnerit
2- Të brendshmet e rehatshme
3- Dikush që i thotë se kanë rënë në peshë
4- Dhurata e dikujt që pëlqejnë
5- Veshja e të brendshmeve seksi
6- Gjetja e një pazari të mirë
7- Lulet
8- Dhuratat
9- Dikush që i thotë se duken më të reja se ç’janë
10- Një i huaj që i përgëzon për stilin e veshjes

Eh,deri diku te verteta keto :P…mendoj se dhurata me e mire eshte dashuria, mirkpitimi dhe respekti mes partnereve…sendet materiale kalojne ne vend te fundit…

haha shum te verteta…(y)…nuk ka femer qe ska qejf te llastohet pak :smiley:

pergedheljet…komplimentat…fjalet e embla…nuk jan sende materiale : p .

po pse pikerisht keto 3 fraza zemra ime?..une absolutisht qe nuk i permenda…fare madje…gjerat materiale dihet se kush jane…

dhe kuptohet qe femra eshte si macja…vdes te perkedhelet hahahahaha dhe nese nuk e bene kete…atehere…grrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue:

po de po… Kuj mi thon se…??

sepse pak a shum per ate flet sondazhi o shpirti im hahahaha
nese nuk e ben…ather hidhemi te kjo tema ktu https://www.lirenti.com/threads/18254-Menyrat-per-te-verifkuar-nese-ai-ju-tradheton hahahahaha

Po femra eshte mbreteresh moj duhet te pergdhelet patjeter

Goca me sa po shikoje paskeni rene nga pesha :lol: :lol: “pika 3 :P”

hahahaa…kalo dhe te pika 8 se nuk na ngelet qejfi jo :tongue:

Femra eshte nje thesar i vertete qe duhet ta ruajme :slight_smile:

Gje qe dihej :smiley: çudi qe paskan humbur kohe me studime :slight_smile:

megjithate nuk do ishte keq femra te i rrefej partnerit cfar do,qe te ndahet e kenaqur

Jo nuk duan as perkedhelje dhe as komplimente…prezenca dhe mirkuptimi i njeriut te dashur eshte gjithcka…fjalet e bukura t’ia thonte atyre qe shohin c’do dite ne rruge…kurse mendimet dhe zemren atyre qe kane perkrah,ose ne shpirt!..