Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!

Perparesit e femrave para meshkujve :D:D:D

 1. Nëse ndonjëra është e stresuar, mjafton të kujtojë se ne quhemi “seksi i bukur”.

 2. Nuk kemi nevojë të vëmë kollare.

 3. Nuk na dhemb kur kryqëzojmë këmbët.

 4. Nëse vendosim të bëjmë profesione burrash, quhemi “pioniere”, nëse ata (burrat) vendosin të bëjnë profesion grash quhen pederastë.

 5. Inteligjenca jonë është e krahasueshme me atë të burrave. Por pamja jonë është më e mirë.

 6. Nëse vrasim dikë dhe arrijmë të vërtetojmë që kjo ka ndodhur gjatë ciklit menstrual, na ulet dënimi.

 7. Truri ynë ka të njëjtin kapacitet me trurin e burrave, megjithëse kemi 6 miliard nervura me pak. Kjo do të thotë se jemi më eficente.

 8. Ne jemi në gjendje të bëjmë disa gjëra njëkohësisht.

 9. E dimë gjithmonë se ku i kemi vënë çorapet.

 10. Gruaja e presidentit quhet “first lady”. (burri i presidentes është një zero në të majtë, megjithëse rri në të djathtë)

 11. Nëse martohemi me trashëgimtarin e fronit jemi “mbretëresha”, nëse një burrë martohet me trashëgimtaren e fronit, është vetëm burri i mbretëreshës)

 12. Ne jemi ato që vendosim sa fëmijë të bëjmë.

 13. Ne i ndiejmë fëmijët të na lëvizin brenda nesh.

 14. Fëmijët thonë gjithmonë “mami” fjalën e parë.

 15. Gjithmonë jemi të sigurta që fëmija është i yni.

 16. Kemi leje lindjeje.

 17. Vizita te gjinekologu është më e këndshme sesa vizita te mjeku i prostatit.

 18. Ne quhemi “ylli” i dasmës.

 19. Keni dëgjuar ndonjëherë të flitet për “muzë frymëzuese” në gjininë mashkullore!!!

 20. Jetojmë më shumë.

 21. Jemi më rezistente ndaj dhimbjeve dhe infeksione. Kemi më pak probleme kardiake.

 22. Djersijmë më pak.

 23. Kur mbytet anija ne kemi përparësi të hipim të parat në varkat e shpëtimit.

…jeni te lir te beni replika ose te heshtni duke pranuar kto te verteta :smiley:

 1. Nuk na dhemb kur kryqëzojmë këmbët.

hahahahahahahah me kete kam qeshur shume…hahahahahahah

Disa te dhena per femrat

Femrat jane si puna e autobuzezeve…ka gjithmone nje ne kthesen e rruges

Femrat jane si kokoshkat…te kenaqin poooorrrrrrrr vetem per pak…

Femrat ngjajne shume me CEQET …kane skadence te rregullt dhe jane te pavlefshme jashte dates

to be continued>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

ashtuuuuuuuuuuuuuuuuuu ok lexo kto ti :smiley:

Nga ndryshon nje mashkull nga nje bateri?
Bateria ka dhe ane pozitive!

Cfarë tha Zoti pasi bëri burrin?
Mund të bëj dicka më të mirë.

Përse meshkujt nuk kanë kriza të moshës së mesme?
Sepse kanë ngecur tek adoleshenca.

Cfarë kanë të përbashkët burrat dhe shishet e birrës?
Janë bosh nga qafa e lart.

Meshkujt jane si delfinet sepse thuhet qe jane te zgjuar por asnje ska
arritur ta vertetoje deri tani…

E dini pse meshkujt fishkellejne me mire se femrat?
Sepse ata kane nje tru zogu!

Cfare kane te perbashket burrat dhe kafeja?
Te dy merren per te te qetesuar, por te bejne me shume nervoze.

sa per kte …ti shiko ktu ne forum sa pak qe jemi…jemi pak edhe sakt …kurse ju SHUM e perlum :smiley:

tani do iki , se si femra qe jemi merremi edhe me pun shpie jo si ju …por do kthehem prap :smiley:

Nese hedhim nga avioni nje tulle dhe nje femer kush do bjere e para…
kujt po i inereson

Pse zoti e krijoi gruan…
Sepse pertonte qe te lante vete pjatat
:duartrokas::duartrokas::duartrokas:

To be continued…

yyyyy, plasen edhe ketej!

kjo ska nevoj per koment

hheheehhehe as ketu nuk ka koment

normaleee qe ua ke fut kot ktyre perqindjeve , se ashtu te intereson ty :ko::cekan:8-O

 • Me mire te jesh vajza e babit sesa pshurani i mamit!
  -Nuk kemi nevoje te rruhemi ne mengjez!
 • Asnjehere s’kemi nevoje te tregojme moshen, sepse nje pyetje e tille nuk u drejtohet femrave!
  -Burri esht koka e shtepise , por gruaja eshte qafa qe e rretullon/ komandon nga ti doj kokrra e qefit

he doni me ???:smiley:

thuhet se meshkujt jan me te zgjuar se femrat por ne fakt jo nuk eshte ashtu meshkujt jan me pak te zgjuar se femrat …
mashkulli nuk ka ndenja ndersa ne femer e kupton shume mir se ceshte dashuria …
nje femer me floke te shkurtra duket vertet sh bukur dhe sexy ndersa meshkutj em flok te gjat i marrin per homo :smiley:

renix kjo tregon qe meshkujt kane 1 “neuron” … :smiley:

ky kingu ktu posht esht shpallur me i bukuri i gjinise kundershatre per 2010 :slight_smile:

hahahahhahahhah sa e lart … :stuck_out_tongue: :smiley:

1-dashurin e par femija e merr nga nena
2- nje mashkull nuk ja ka iden ne bot se cesht “loti”
3- femrat jan te afata te merren me shum pune te ndryshme qe meshkujt sja kan iden ne bote …

Nuk eshte e vertet qe ja kam futur kot ,kjo eshte nje studim ne SH.B.A dhe EUROP… Keshill mos u nxe
Eshte e vertet qe jeni gjini e bukur sex e te ndjeshme,por te gjitha te tjerat avantazhe i posedojm ne MASHKUJT

mua po me vjen kaq po kaq keq per kta meshkujt , sa qe propozoj ti tolerjm cik ok ulkina :)…por njegje nuk duhet harruar
topat ne lufte …grate ne shtepi …dhe vajzat ne kte forum thon gjithnje fjalen e fundit :smiley:

mos po na thua gje qe ne femrat jemi budallacka dhe nuk vlejm per azgje !!! kte nenkuptove apo jo …epo un nuk nxehem se e di qe ti thj e thua por nuk e mendon …se ndryshe nuk do ishe duke na ber replika neve :smiley:
ps:ika un naten e mir :slight_smile:

Jo asesi nuk e mendova qe nuk vleni ose diqka e till te lutem VLENI SHUME ,por thash qe tjerat i posedojmi NE, por nuk do te thot qe nuk i keni edhe ju por me nje nivel me te ulet ehehehhe me te mira

-Femra eshte mbreteresha e botes…por skllave e mashkullit:D
-Ekzistojne 2 lloje femrash …ato qe flasin gjithmone dhe ato qe nuk heshtin kurre
-Femrat asnjehere nuk verejne ate qe bejne …por ato perhere dallojne ate qe nuk bejne