Femrat

femrat qe jan aq te dashura dhe shum te adhuruara nga meshkujt , ,
kam nje pytje dhe pergjigje pafund ,
perse femrat i tradhetojne te dashurit e tyre ,
ku qendron sekreti ,kush jan pikat e dobta e femres qe e shtyjne te tradhetoje,:!:

ka sa te duash arsye, po 1 nder to eshte qe sikur meshkujt edhe ato kan qefet e veta :stuck_out_tongue:

Shume kerkon te dish nga jeta ti djale…por nese nje femer e bene te lumtur kenaqet vetem me prezencen tende…e nese i mungon lumturia pa dyshim do e kerkoj diku tjeter…

se po shihja mbrem BB…dhe po degjoja historine e Joanes…me erdhi keq per ish te fejuarin e saj…per shkak se te pakten te kishte guximin dhe t’ia thonte ne sy se kishte mbaruar mes tyre…dhe jo keshtu…premes ekranit…kjo nuk eshte gje e mire…megjithate…thjesht mora nje shembull…por sa raste degjojme keshtu…

e mos thuaj femrat djali…se keto femra me meshkujt “ngaterrohen”…keshtu qe jane barazim…qe mos ju qofte koka ishalla

ej oj goce me qense koha e ka treguar qe “femrat” jan??? dhe zoti i ka fale bukurine:)

mirmbrema forumista , mendoje se ne kete tem ka shum per te diskutuar mos ezitoni ithoni ato qe mendoni ,

edhe une do doja ta dija :stuck_out_tongue:

…nuk duhet te flasesh per grate… duhet te merresh me to…

      • Updated - - -

…burrat do t’ua linin me shume deshire grave ta thoshin ato fjalen e fundit… nese do ta dinin se ajo do te ishte e fundit vertet…

Nuk tradhetojne te gjitha femrat! Por po e meritoj mashkulli, mire jua bejm!

…mbrema …PinkPrinces…pse kaq e revoltuar…kush te akuzoj…?:slight_smile:

Pse burrat tradhetojne nuset/grate/te dashurat e tyre ??? :smiley:

te dyja gjinite tradhetojne biles me shume meshkujt.

Nese nje femer tradheton besoj se nuk eshte e kenaqur me partenerin ose, ose veç per te provuar si eshte me nje tjeter :smiley: lool

une mendoje , se tradhetia e femres ndaj mashkullit ka te beje ne mynyren se si sillet mashkulli ne jeten e perdishme , dh e dyta ka te bej karakterin e çiftit, se ata te dy i perputhen mendimet, ose jo ,
dhe e treta eshte se une jam me te njejtin mendim me MIMAN:)