FIERI IM.........

Thash te hap dhe une nje teme …u bera ziliqare per korcen… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
ka ndonje nga Fieri ketu,apo te gjithe pej Korce?

ja dhe disa foto nga fieri

fotografi: Benat

Carolina, si ska nga Fieri ketu, ja ku jam :smiley:

Ah moj karoline,sikur ta dish sa fierake ka !!???mashallah!
gjynah te qahemi.

Karolina aq shume eshte mallengjyer saqe eshte nis drejt Fierit ka ketu e nje vit dhe spo gjejm shenje e nishan.

po si moj nuk ka nga fieri
ja ku jam edhe une…

ja ku jam une trimi nga fieri ketu ka lezet nga fieri :smiley: :smiley:
nje urra per fierin
:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
ja foto nga fieri
foto nga fieri :smiley:marshalla shyqyr zotit ka plot njerez nga fieri…thjesht nuk ne pelqen te dukemi

Fieri shum i bukur

po edhe un nga fieri jam

Bravo Fieri :smiley:

Hotel Fieri

hallalll fieri po hecn:P