Finale Champions League

pershendetje miq si mendoni ju kush do te fitoj ne champions league
Dortmund-Bayern Mynich 1

Dortmund-Bayern Mynich 2

Dortmund-Bayern Mynich x

Pershendetje
Taniii…me sa me tha vllai :stuck_out_tongue: … qenka ber nje parashikim me nje oktapod,dhe oktapodi paska zgjedh se do fitoj Dortmund :stuck_out_tongue: … megjithse un dua te fitoj Bayren

edhe un e kam pa nje parashikim me nje elefant ku ai e mori topi dhe ia beri gol Dortmundit qe d.m.th fiton Bayerni

Besoj se do te fiton Bayern Munich 2 me 1 ashtu disi :slight_smile:

Bayern :slight_smile:

ti  do te fitoj bayer po e di ti sa njerz qe ka qe duan te fitoj dormund.  ste vjen pak keq per ta e e e e e ?

Bajern 2 2

Dortmund do me pelqente te fitonte :slight_smile:

Bayern besoj (:

hahahaha , im sorry :nugush: … :stuck_out_tongue:

Urime tifozeve te Bayernit (y)e ngushellime tifozeve te Dortmundit :oops:

e kom dit qe ka me fitu Bayern, po Shqipet neper facebook duke shajt dhe ofendu pa arsye, nuk em pelqyen! Osht turp, pasi jemi 1… Si ai flamur, si ky tjetri, ne jemi 1 dhe ket’ nuk mund ta mohoj askush! Neyse se dola pi teme une, po kto sene po ndodhin shpesh, e nuk osht mir

ke shum te drejt vali, e shoh te parsyshem debatin qe ngjalli per Xherdanin shaqirin, na jemi nje komb, mendoj se flamur nuk qon shum pesh
Sa i perket lojes kam qen i bindur per fitoren e bayernit bile ate me rezultat te sakt :smiley:

rendesi ka qe Xherdan SHaqiri eshte shqiptar i vertet dhe ket e tregoj me se miri por ka edhe nga ata njerez qe deshirojn te qojn pluhen aty ku ska e sa i perket fitores se Bajernit e kam ditur se fiton e i kam ren pishmanit qe nuk kam vu bast ne bastore se ne beticious i kam shpi me pjes x2 e fitova 280000 point